Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Poznaniu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Działamy już od ponad 24 lat! Przez ten czas udało nam się zorganizować szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych. Liczba ta wciąż rośnie. W Poznaniu z naszej oferty kursów dla firm skorzystali m.in. PKN ORLEN S.A., PZU Życie, PKO Bank Polski S.A., Sąd Rejonowy oraz przedsiębiorstwo Solaris. Każda współpraca zakończyła się sukcesem, o czym świadczą zamieszczone na stronie referencje. Jeśli myślą zatem Państwo o kursie języka włoskiego dla swoich pracowników, nie ma lepszego wyboru niż Profi-Lingua!

Włoski dla firm w Profi-Lingua

W Profi-Lingua za nazwą „kurs języka włoskiego dla firm” stoją w rzeczywistości szkolenia o różnej tematyce i charakterze m.in. :

  • kursy języka ogólnego
  • kursy konwersacyjne
  • kursy języka biznesowego
  • kursy języka prawniczego
  • kursy języka technicznego
  • kursy języka medycznego
  • warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku włoskim

To wcale nie jest pełna lista! Każdy nasz Klient może bowiem zaproponować własną tematykę zajęć, a my spełnimy jego oczekiwania. Wprowadzanie w czasie szkolenia słownictwa branżowego nie stanowi dla naszych wykwalifikowanych lektorów języka włoskiego żadnego problemu. Nie wierzą nam Państwo na słowo? Zapraszamy do skorzystania z lekcji próbnej!

Zajęcia z języka włoskiego – kiedy i gdzie?

Zajęcia z języka włoskiego odbywają się w dniach i godzinach wyznaczonych przez Klienta, któremu pozostawiamy również decyzyjność w kwestii częstotliwości oraz liczby lekcji. Pod względem harmonogramu szkolenia jesteśmy zatem w pełni elastyczni i dostosowujemy się do Państwa terminarza.

Oferujemy możliwość zorganizowania zajęć z języka włoskiego bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy także bezpłatny dojazd lektora. W przypadku dostępności sal wykładowych, lekcje mogą odbywać również w filii Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

W trakcie zajęć przeprowadzamy testy, których wyniki są dla nas informacją na temat podstępów Słuchaczy w nauce języka włoskiego. Raporty dotyczące owych postępów oraz dane na temat frekwencji uczestników na zajęciach dostarczamy Klientowi. Po odbyciu szkolenia każdy Kursant otrzymuje od lektora pisemną ocenę nabytych umiejętności językowych.

Zapisz swoją firmę na kurs!

Kurs włoskiego dla firm można rozpocząć w dowolnym terminie (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego). Przed pierwszymi zajęciami przeprowadzimy wśród Państwa pracowników audyt językowy w postaci ankiety oraz testu znajomości języka. Na podstawie testu dokonamy podziału uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Udział firmy w audycie jest bezpłatny.

W Poznaniu kursy dla firm koordynują p. Paula Dyksa (pdyksa@profi-lingua.pl) lub p. Katarzyna Góral (kgoral@profi-lingua.pl). Osoby zainteresowane zorganizowaniem szkolenia w swoim przedsiębiorstwie prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem