Kursy wakacyjne Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Poznaniu

Ofertę indywidualnego kursu języka włoskiego w Profi-Lingua kierujemy do osób, które cenią sobie elastyczny harmonogram zajęć, możliwość wpływu na program nauczania, kontakt z profesjonalnym nauczycielem oraz wysoką jakość kształcenia. Tak się składa, że w naszej szkole łączymy wszystkie te elementy!

Zalety kursu indywidualnego w Profi-Lingua

  • tematyka zajęć jest dostosowywana do potrzeb i oczekiwań Słuchacza
  • harmonogram kursu opracowujemy na podstawie Państwa sugestii
  • zapewniamy bezpłatny dojazd korepetytora
  • oferujemy możliwość zajęć z native speakerem
  • kurs można rozpocząć w każdej chwili
  • organizujemy zajęcia dla osób na różnych poziomach zaawansowania

Zajęcia face to face z języka włoskiego

Indywidualny kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face ze spersonalizowanym programem nauczania. Uczeń w trakcie lekcji zapoznaje się z zagadnieniami, które sam wcześniej wybrał. Stąd tematyka zajęć bywa bardzo różnorodna – część osób chce poznać język włoski ogólny, a inni uczęszczają na zajęcia, aby zdobyć umiejętność posługiwania się językiem specjalistycznym np. językiem włoskim biznesowym czy medycznym.

Dla nas ta heterogeniczność kursów nie stanowi żadnego problemu. Zawsze opracowujemy program kształcenia w odniesieniu do potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań Słuchacza. Wprowadzamy również na życzenie słownictwo branżowe.

Nasza elastyczność przejawia się nie tylko w kwestii tematyki kursu, ale także w odniesieniu do harmonogramu zajęć. Pozostawiamy bowiem Kursantowi decyzyjność w kontekście terminów, częstotliwości i liczby lekcji. Organizujemy spotkania z lektorem bądź native speakerem zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Indywidualny program nauczania, zajęcia face to face oraz elastyczność terminów zajęć mogą budzić skojarzenie z tradycyjnymi korepetycjami z języka włoskiego. To jest słuszna myśl! Co więcej, taka forma kursu ma wiele korzyści m.in. niesie ze sobą możliwość dostosowywania programu oraz toku nauczania do umiejętności językowych Słuchacza już w trakcie trwania szkolenia. Inna jest również relacje między uczniem a nauczycielem –  bardziej bezpośrednia niż pomiędzy lektorem a uczestnikami kursu grupowych, co sprzyja motywacji Słuchacza do nauki.

Zajęcia indywidualne – gdzie?

Zajęcia z kursu indywidualnego odbywają się we wskazanym przez Słuchacza miejscu. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora we wskazaną lokalizację. W przypadku dostępności sal dydaktycznych lekcje mogą być przeprowadzane w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu.

Prof-Lingua – warto nas wybrać!

Wybierając naszą szkołę, wybierają Państwo najwyższą jakość nauczania wielokrotnie potwierdzoną nagrodami oraz wyróżnieniami. Posiadamy m.in. Akredytację Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Grand Prix Laur Klienta oraz tytuł „Jakość Roku 2014”.

Zapisy na kurs indywidualny w Profi-Lingua

Kurs indywidualny z języka włoskiego można rozpocząć w wybranym terminie. Wystarczy tylko się z nami skontaktować. W Poznaniu wszelkich szczegółów na temat oferty i zapisów udzielą Państwu p. Paula Dyksa (pdyksa@profi-lingua.pl) oraz p. Katarzyna Góral (kgoral@profi-lingua.pl).

Zapraszamy nawet najbardziej wymagających Kursantów do wspólnej podróży z językiem włoskim w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem