Kursy wakacyjne Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z promocji DRUGI JĘZYK GRATIS!

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszej szkole! Zapisz się na bezpłatną L E K C J Ę   P R Ó B N Ą

Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na kurs językowy w Profi-Lingua w Poznaniu, otrzymują możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla początkujących. Zapytaj o szczegóły w Biurze Obsługi Klienta w naszej szkole!

drugi jezyk gratis w Poznaniu


Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, Twoje zajęcia już trwają! Zapraszamy do rozwiązania testu weryfikującego poziom znajomości języka obcego. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią grupę i zaproszą na bezpłatne zajęcia próbne.

Chcesz mówić po włosku płynnie i bezbłędnie? Interesuje Cię język ogólny, czyli taki, którym będziesz mógł się komunikować zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i w środowisku pracy? Zależy Ci na szybkich postępach w nauce? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię na kurs języka włoskiego do Profi-Lingua. 

Język włoski w grupach

Kursy języka włoskiego w Profi-Lingua to zajęcia w grupach. O przydziale do konkretnej grupy decyduje poziom znajomości języka. Dlatego, jeśli masz już pewien okres nauki włoskiego za sobą, rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Dla Słuchaczy, którzy w Profi-Lingua chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem włoskim, przygotowaliśmy do wypełnienia FORMULARZ.

Nasi pracownicy skontaktują się telefonicznie ze wszystkimi osobami zainteresowanymi kursem w Profi-Lingua. 

Rodzaje kursów języka włoskiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua prowadzimy dwa rodzaje kursów języka włoskiego: standardowe oraz egzaminacyjne.

Oferta kursów standardowych języka włoskiego przeznaczona jest dla osób na poziomie początkującym oraz dla tych, którzy osiągnęli już średnie poziomy zaawansowania. Obejmuje zatem poziomy od A1 do B1 (Elementare, Intermedio, Medio).

Propozycję kursów egzaminacyjnych z kolei kierujemy do wszystkich, którzy znają język włoski na poziomie zaawansowanym (od B2 do C2 – Avantzo, Superiore) bądź chcą przygotować się do egzaminów językowych TELC (The European Lanugage Certficates). 

Poniższe szczegóły dotyczące zajęć i pakietu Kursanta dotyczą obu rodzajów kursów.

Pakiet Kursanta 

Zapisując się na kurs języka włoskiego w szkole Profi-Lingua otrzymujesz:

 • do 156 lekcji 45-minutowych (z czego 40 lekcji stanowią nieobowiązkowe konwersacje)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • możliwość udziału w warsztatach językowych m.in. gramatycznych oraz fonetycznych
 • dostęp do zasobów naszej biblioteki oraz mediateki
 • dostęp do e-Akademii – możliwość nauki włoskiego przez internet w każdej chwili!
 • program do nauki słówek oraz ćwiczenia powtórkowe z lekcji
 • zniżkę na podręczniki

Dla naszych Słuchaczy mamy również coś specjalnego – ofertę „Drugi Język Gratis”. Zapisując się na kurs w Profi-Lingua, możesz wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z dowolnego języka obcego na poziomie początkowym! 

Zajęcia z włoskiego w Poznaniu

Standardowe i egzaminacyjne kursy z języka włoskiego trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Spotkania Słuchaczy z lektorem mają miejsce dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Organizujemy zajęcia od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę włoskiego!

Wszystkie zajęcia z kursów języka włoskiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy Placu Wolności 6 w Poznaniu. Dojedziesz do nas tramwajem – wystarczy, że wysiądziesz na przystanku Marcinkowskiego/Podgórna lub Plac Wolności/Ratajczaka. Czekamy na Ciebie!

Zalety kursów językowych w Profi-Lingua

 • oferujemy szeroki wybór terminów zajęć
 • część lekcji prowadzą native speakerzy
 • wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe/video/dokumenty
 • kładziemy nacisk na komunikację – nauczymy Cię mówić!
 • organizujemy egzaminy próbne

Wybierając Profi Lingua, wybierasz najwyższą jakość, profesjonalną kadrę lektorską oraz 24letnie doświadczenie! Nie wahaj się dłużej! Do zobaczenia! 

Masz pytania dotyczące nauki języka obcego w Profi-Lingua w Poznaniu?

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu na Placu Wolności 6 (I piętro) tel: (61) 850 18 93/94/95 e-mail: poznan@profi-lingua.pl Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i będą służyć swoją radą. Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00. Zapraszamy!

Profi-Lingua Poznan

W Profi-Lingua odpowiadamy na Twoje potrzeby. Ucząc się u nas, osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do zagranicznej podróży. Damy Ci możliwości i pokażemy w jaki sposób efektywnie uczyć się języka obcego. Będziesz mówić! Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem