Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język angielski jest językiem międzynarodowego biznesu. Bez jego znajomości trudno myśleć o podboju zagranicznych rynków. Jeżeli planują zatem Państwo rozpocząć działalność poza Polską, warto zainwestować w kurs dla firm w Profi-Lingua. Podczas szkolenia przygotujemy Waszych pracowników do posługiwania się angielskim w najróżniejszych sytuacjach życia zawodowego.

Analiza potrzeb Klienta

Punktem wyjścia są dla nas za każdym razem potrzeby i oczekiwania Klienta, dlatego współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu językowego w firmie. Zazwyczaj przyjmuje on formę ankiety oraz testu znajomości danego języka. Wyniki audytu stanowią dla nas informacje na temat poziomu zaawansowania przyszłych uczestników szkolenia. Na ich podstawie dokonujemy podziału Słuchaczy na grupy.

Tematyka kursu

Tematyka kursu języka angielskiego zależy od sugestii Klienta oraz branży, w której dana firma się specjalizuje. W Profi-Lingua oferujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne np. z języka medycznego, prawniczego czy technicznego.

Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe, ale główny nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji. Uczymy sformułowań niezbędnych w kontaktach z klientami oraz organizujemy warsztaty z prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji i spotkań biznesowych w języku angielskim. Wśród naszych propozycji szkoleń znajdą Państwo również kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne dla kadry managerskiej.

Harmonogram kursu języka angielskiego dla firm

W Profi-Lingua zdajemy sobie sprawę, że  „czas to pieniądz”, dlatego naszym Słuchaczom pozostawiamy dowolność w wyborze dni i godzin spotkań z korepetytorem. Poza terminami zajęć Klienci korporacyjni mogą zadecydować również o częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbywają się w ramach kursu. 

UWAGA: Szkolenie można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. W przypadku kursów dla firm prowadzimy bowiem rekrutację ciągłą.

Gdzie odbywa się kurs języka angielskiego?

Kurs języka angielskiego odbywa się bezpośrednio w Państwa firmie bądź w siedzibie naszej szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Szczegóły dotyczące lokaliacji szkolenia ustalamy w porozumieniu z Klientem podczas zapisów. Na terenie miasta oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do Kursantów.

Dlaczego warto wybrać kurs dla firm Profi-Lingua?

  1. Przeprowadziliśmy na terenie całego kraju szkolenia językowe dla ponad 1000 Klientów korporacyjnych. O ich zadowoleniu z udziału w kursie świadczą referencje, które zdobyliśmy na przestrzeni 24 lat.
  2. Zapewniamy elastyczność pod względem tematyki, harmonogramu oraz lokalizacji kursu.
  3. Gwarantujemy stały nadzór metodyczny nad programem i tokiem nauczania.
  4. Na bieżąco informujemy Klienta o postępach w nauce oraz frekwencji Słuchaczy na zajęciach.
  5. Oferujmy możliwość zajęć z native speakerami z Wielkiej Brytanii, Kanady, USA oraz innych krajów anglojęzycznych.

Kurs angielskiego dla firm – zapisy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt e-mailowy (egalecka@profi-lingua.pl) bądź telefoniczny (32 255 31 67 lub 500 184 876) z p. Eweliną Gałęcką, która z chęcią udzieli Państwu więcej informacji na temat naszych szkoleń. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem