Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Sosnowcu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Zapisy na nowy rok szkolny trwają, nie czekaj, miejsc z dnia na dzień ubywa. Tylko u nas drugi język gratis!

Sześć lat w podstawówce, trzy lata w gimnazjum i kolejne trzy lata w liceum – większość z nas uczy się angielskiego co najmniej przez 12 lat. Egzaminy maturalne z tego języka nadal jednak budzą przerażenie. Głównym powodem takiej reakcji jest zazwyczaj nieusystematyzowana wiedza. W Profi-Lingua pomożemy Ci podszkolić dotychczasowe umiejętności i nadrobić ewentualne braki. Dobre przygotowanie jest przecież gwarancją sukcesu, a takie zapewniamy w ramach kursów maturalnych z angielskiego w naszej szkole.

Przygotowanie do matury z j. angielskiego

Podstawa czy rozszerzenie? Niezależnie, który poziom wybrałeś, przygotujemy Cię zarówno do egzaminu ustnego, jak i pisemnego. Na naszym kursie poznasz wszystkie typy zadań, samą strukturę matury, techniki egzaminacyjne oraz wytyczne dotyczące oceniania. Dzięki kompleksowemu podejściu w maju nic Cię nie zaskoczy!

Program nauczania opracowywany jest przez egzaminatorów maturalnych, którzy zasiadają w komisjach. Możesz ich nie tylko spotkać przy okazji własnego egzaminu, ale również w naszej szkole! To właśnie oni prowadzą bowiem większość zajęć z kursu angielskiego dla maturzystów w Profi-Lingua. W czasie lekcji zdradzą Ci, na co lepiej zwrócić więcej uwagi oraz wskażą, które zagadnienia są szczególnie istotne.

U nas nie tylko powtórzysz gramatykę i wzbogacisz słownictwo, ale również będziesz miał okazję poćwiczyć wszystkie zdolności językowe: speaking, reading writing oraz listening. Właśnie te umiejętności sprawdzane są bowiem na maturze. Ponadto na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne, co zdecydowanie wzmacnia efektywność kursu.

Chcesz spróbować swoich sił przed właściwym egzaminem? W Profi-Lingua dla naszych Słuchaczy organizujemy dwukrotnie próbne matury!

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Organizacja zajęć dla maturzystów

Kurs maturalny z angielskiego trwa od października do kwietnia i łącznie składa się z 76 lekcji 40-minutowych. Zajęcia odbywają się w grupach tylko raz w tygodniu, tj. w piątki lub w soboty. Spotkania mają miejsce w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

76 lekcji to jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych maturzystów. Wszyscy uczestnicy kursu mogą bowiem korzystać z bezpłatnych konsultacji z lektorem prowadzącym,  pakietu dodatkowych konwersacji oraz warsztatów językowych (fonetycznych i gramatycznych). Zapewniamy także dostęp do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii (forma e-learningu).

Drugi Język Gratis

Wszystkie osoby, które zapiszą się na kurs maturalny w Profi-Lingua, mogą skorzystać z naszej oferty „Drugi Język Gratis” i wziąć udział w zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w 100% za darmo!

W Profi-Lingua dajemy gwarancję zdania egzaminu! Zapraszamy!

Po naszym kursie matura z angielskiego będzie dla Ciebie zwykłą formalnością!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem