Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Sosnowcu

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Znajomość języka angielskiego na nikim w dzisiejszych czasach nie robi wrażenia, a wręcz jest koniecznością. Bez niej trudno znaleźć pracę czy odnaleźć się w międzynarodowym towarzystwie. Przy czym owa znajomość to nie tylko wiedza na temat zasad gramatycznych, ale przede wszystkim rzeczywista umiejętność komunikowania się w języku angielskim w różnych sytuacjach. My w Profi-Lingua właśnie tej KOMUNIKACJI uczymy.

Sprawdź swój poziom, rozwiąż BEZPŁATNY TEST 

Kursy językowe od 3 roku życia

Jako lider w nauczaniu języków obcych w Polsce mamy  świadomość, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej. Więcej informacji na stronie www.profi-kids.pl.

Angielski w Profi-Lingua

 • W trakcie zajęć z angielskiego ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: reading, speaking, writing oraz listening.
 • Najważniejsza jest dla nas swobodna komunikacja, dlatego szczególny nacisk kładziemy na umiejętność konwersacji.
 • Uczymy języka ogólnego, czyli wprowadzamy takie sformułowania i słownictwo, bez których nie można się obejść w życiu prywatnym i zawodowym.
 • Chcemy, żebyś jak najwięcej mówił, dlatego w czasie lekcji przeprowadzamy symulacje realnych sytuacji.
 • Cenimy „żywy” język i z tego względu w trakcie zajęć wykorzystujemy – obok podręczników – autentyczne materiały prasowe czy telewizyjne.

Jesteś zainteresowany? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących). Skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi!

Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Bogaty pakiet Kursanta

Podstawą pakietu Kursanta w Profi-Lingua jest 120 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji, w których może wziąć udział każdy Słuchacz. Łącznie oddajemy zatem w Twoje ręce 160 lekcji, ale to nie wszystko, co oferujemy. W cenie kursu znajdują się bowiem również:

 • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i inne)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (po zajęciach albo via e-mail)
 • dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua
 • możliwość nauki przez internet (Multibook, e-Akademia)
 • bezpłatne zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla osób początkujących (oferta Drugi Język Gratis!)

Wszystkim Kursantom zapewniamy również zniżkę na podręczniki, a studentom atrakcyjne rabaty. O szczegóły prosimy pytać w sekretariacie naszej szkoły.

Twoje zajęcia z języka angielskiego

Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca. Zajęcia odbywają się w małych, komfortowych grupach o różnym poziomie zaawansowania. Przynależność do grupy zależy od wyników bezpłatnego testu.

W Profi-Lingua lekcje języka angielskiego organizujemy również w soboty, co stanowi idealną propozycję dla osób zapracowanych. Oferujemy naprawdę szeroki wybór terminów – z nami znajdziesz czas na naukę!

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Chcesz nas odwiedzić przed rozpoczęciem kursu? Zapraszamy!

Kurs egzaminacyjny z języka angielskiego

Decydując się na naukę w Profi-Lingua w Sosnowcu masz pewność, że zostaniesz rzetelnie przygotowany do zdawania prestiżowych egzaminów językowych, takich jak: 

 • Egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE),
 • Egzaminy TELC (The European Language Certificate),
 • Egzaminy LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)
 • PTE General

 

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

 

Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.

 

Uczestnikom kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego dajemy pisemną gwarancję zdania. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy przekonani, że  z naszą pomocą świetnie sobie poradzisz!

Angielski dla dzieci i młodzieży 

W Profi-Lingua w Sosnowcu prowadzimy nie tylko kursy języka angielskiego dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży od 3 do 15 roku życia. Zajęcia odbywają się w komfortowych grupach na 13 poziomach zaawansowania w siedzibie naszej szkoły przy ul. Targowej 4. Sale dydaktyczne są specjalnie przystosowane do potrzeb najmłodszych Słuchaczy. Wiemy jak prowadzić zajęcia i co najważniejsze robimy to skutecznie oraz w sposób atrakcyjny dla dzieci. Nasi lektorzy korzystają z tablic interaktywnych, a także wykorzystują dobrodzieństwa nowoczesnych multimediów - filmów, nagrań, czy też piosenek. Pełną ofertę kursów dziecięcych znajdą Państwo na stronie Profi-Kids . Zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą! 

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

 • działamy nieustannie od 24 lat i w tym czasie podnieśliśmy umiejętności językowe setek tysięcy (!) Polaków
 • zapewniamy najwyższą jakość nauczania, czego dowodem są przyznane nam nagrody i wyróżnienia (m.in. Grand Prix Klienta)
 • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty w Sosnowcu, co świadczy o naszym profesjonalizmie
 • gwarantujemy zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami języka angielskiego oraz zajęcia z native speakeremi
 • oferujemy największy wybór terminów zajęć z angielskiego w mieście!

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Czekamy na Ciebie w Profi-Lingua!

 Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących).

Do zobaczenia na Targowej!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem