Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język francuski bez wątpienia możemy nazwać językiem międzynarodowym. Posługują się nim nie tylko obywatele państw europejskich, ale również mieszkańcy krajów Afryki oraz Ameryki Północnej. Według ostatnich danych jest to język ojczysty ponad 110 milionów osób! Myśląc zatem o wprowadzeniu przedsiębiorstwa na rynki zagraniczne, warto wziąć francuski pod uwagę. My wzięliśmy i dlatego znalazł się on w naszej ofercie kursów dla firm.

Wybierając kurs w Profi-Lingua, wybierają Państwo:

  • najwyższą jakość nauczania potwierdzoną licznymi nagrodami (m.in. Grand Prix Laur Klienta)
  • bogate doświadczenie – na przestrzeni 24 lat zorganizowaliśmy szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych
  • elastyczność – harmonogram kursu dostosowujemy do obowiązków zawodowych i prywatnych naszych Słuchaczy
  • program nauczania szyty na miarę potrzeb danej firmy
  • wykwalifikowaną kadrę lektorską oraz możliwość zajęć z native speakerem

Jak wygląda kurs języka francuskiego dla firm?

Zanim zorganizujemy szkolenie dla Państwa firmy, musimy poznać potrzeby oraz oczekiwania Waszych pracowników. W związku z tym przeprowadzamy ankiety oraz testy znajomości języka francuskiego, na podstawie których dzielimy przyszłych Kursantów na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

W Profi-Lingua Klient korporacyjny ma realny wpływ na tematykę i formułę szkolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka biznesowego czy technicznego), kursy konwersacyjne oraz intensywne (przeznaczone głównie dla managerów). Organizujemy także warsztaty językowe, podczas których uczymy Słuchaczy sformułowań niezbędnych do prowadzenia negocjacji, korespondencji, rozmów z klientami czy spotkań biznesowych w języku francuski.

Oferujem zatem szeroki wybór kursów języka francuskiego dla firm, ale równocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Słuchaczy.

Elastyczny harmonogram kursu w Profi-Lingua

Czas jest w dzisiejszych czasach bezcennym towarem. W związku z tym w Państwa rękach pozostawiamy kwestie terminów, częstotliwości i liczby zajęć. Poszukiwania dyspozycyjnego lektora języka francuskiego bądź native speakera bierzemy na siebie.

Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do Kursantów w obrębie miasta.

Prowadzimy rekrutację ciągłą, więc firmy zainteresowane naszą ofertą szkolenia z języka francuskiego mogą się zgłaszać do nas przez cały rok. Podział na semestry w tym przypadku nie obowiązuje.

Kurs francuskiego dla firm – kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie nasze oferty kursów francuskiego dla firm, prosimy kierować je do p. Eweliny Gałeckiej. Zapraszamy do kontaktu!

egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem