Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Sosnowcu

Indywidualny kurs języka francuskiego jest idealną propozycją dla osób, które w natłoku prywatnych i zawodowych obowiązków, nie mogą znaleźć czasu na udział w zajęciach grupowych. Jeśli zatem cenią sobie Państwo wysoką jakość nauczania, komfort i elastyczność, zapraszamy do Profi-Lingua.

Kurs indywidualny – zalety

  • Słuchacz ma możliwość wyboru zagadnień, które zostaną omówione w trakcie zajęć
  • w przeciwieństwie do kursów grupowych szkolenia indywidualne można rozpocząć w dowolnym terminie
  • harmonogram kursu opracowujemy w porozumieniu z Słuchaczem
  • zapewniamy profesjonalną kadrę lektorów języka francuskiego oraz możliwość zajęć z native speakerem
  • na terenie Sosnowca gwarantujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia
  • na zajęcia indywidualne może zapisać się każdy bez względu na poziom znajomości języka

Zajęcia face to face z języka francuskiego

Indywidualny kurs języka francuskiego w Profi-Lingua składa się z zajęć face to face. Nauczyciel całą swoją uwagę przeznacza zatem dla jednego Słuchacza. Jedną z korzyści takiego rozwiązania jest możliwość dostosowania tempa nauczania do predyspozycji językowych Kursanta. Ponadto kameralna atmosfera sprzyja pokonaniu bariery komunikacyjnej oraz wpływa pozytywnie na motywację ucznia. W rezultacie kursy indywidualne pod względem efektywności nie mają sobie równych!

Spersonalizowany program nauczania

Tematyka zajęć indywidualnych zależy w 100% od potrzeb oraz upodobań Słuchacza. Nie stawiamy pod tym względem naszym Kursantom żadnych granic! Prowadzimy zarówno kursy języka francuskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne (np. zajęcia z języka biznesowego, technicznego, medycznego i innych).

Osobom, które mają problemy z płynną komunikacją, oferujemy kursy o charakterze konwersacyjnym. Prowadzimy także szkolenia intensywne przeznaczone dla osób, które planują wyjazd za granicę do kraju francuskojęzycznego.

Opracowaniem programu kursu oraz monitorowaniem przebiegu kształcenia zajmuje się metodyk Profi-Lingua.

Korepetycje z francuskiego – kiedy i gdzie?

Harmonogram szkolenia dostosowujemy do dyspozycyjności oraz potrzeb Słuchacza. Oznacza to, że w Państwa rękach pozostawiamy wybór terminów oraz częstotliwości zajęć.

Lekcje odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Kursanta bądź w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Szczegóły dotyczące lokalizacji ustalane są podczas zapisu na kurs indywidualny.

Francuski indywidualnie w Sosnowcu – kontakt

Profi-lingua Sosnowiec, tel 32 296 33 40/41, sosnowiec@profi-lingua.pl

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem