Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Sosnowcu

 

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Belgia, Francja, Kanada, Monako, Haiti, Madagaskar, Seszele – wiesz co łączy te państwa? Język francuski. Dlatego, jeśli chcesz podróżować po świecie, zaimponować swojemu szefowi i zainwestować w rozwój osobisty, kurs w Profi-Lingua będzie najlepszym możliwym wyborem!

Francuski dla każdego

W Profi-Lingua naukę francuskiego może podjąć każda osoba zainteresowana naszą ofertą. Jeśli uczyłeś się już tego języka wcześniej, rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na podstawie jego wyników zaproponujemy Ci grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem francuskim? Zapraszamy Cię do Profi-Lingua! Wypełnij FORMULARZ .

UWAGA: Test i formularz mają charakter niezobowiązujący i są w 100% bezpłatne. Nasi pracownicy skontaktują się telefonicznie z wszystkimi chętnymi.

 

Jeśli interesujesz się zajęciami dla swoich dzieci, to zapraszamy na stronę:


Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Język francuski w Profi-Lingua

  • kładziemy nacisk na komunikację – z nami przełamiesz barierę językową i nauczysz się mówić!
  • lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy języka francuskiego z wykształceniem lingwistycznym
  • oferujemy możliwość zajęć z native speakerami
  • zapewniamy największy wybór terminów lekcji języka francuskiego w Sosnowcu!
  • prowadzimy kursy dla osób na różnym poziomie zaawansowania

Pakiet Słuchacza – do 160 lekcji języka francuskiego i nie tylko!

Tak bogatego pakietu Słuchacza nie znajdziesz w żadnej innej szkole! Wybierając kurs w Profi-Lingua, w jednej cenie otrzymujesz bowiem: 160 lekcji francuskiego (120 lekcji obowiązkowych i 40 dodatkowych), konsultacje z lektorem prowadzącym, warsztaty językowe (gramatyczne oraz fonetyczne), dostęp do biblioteki i mediateki oraz możliwość nauki przez internet w ramach e-Akademii oraz Multibooka!

Uczestnicy kursów języka francuskiego mogą również skorzystać z naszej superoferty „Drugi Jezyk Gratis” i zapisać się na zajęcia z wybranego języka obcego w Profi-Lingua na poziomie dla osób początkujących.

Jeżeli jesteś studentem, podczas zapisu zapytaj o korzystny rabat! Wszystkim uczestnikom naszych kursów oferujemy również zniżkę na podręczniki.

Certyfikat z języka francuskiego?

Szkoła Profi-Lingua jest ośrodkiem egzaminacyjnym The European Language Certificates. Planujesz zdawać TELC z języka francuskiego? Zapisz się do nas na kurs egzaminacyjny, a możemy Ci się przygotować! Podczas zajęć poznasz wszystkie rodzaje zadań, które pojawiają się podczas części ustnej i pisemnej egzaminu. Zorganizujemy dla Ciebie także egzaminy próbne. Naszym Kursantom zapewniamy również bezpłatne zajęcia dodatkowe tzw. TELC Club.

Zajęcia prowadzone w ramach kursu egzaminacyjnego są również świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałaby zdobyć certyfikat DELF bądź TFI.

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Zajęcia z języka francuskiego

Kursy języka francuskiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Po dwóch semestrach nauki Słuchacz przechodzi do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

W naszej szkole lekcje organizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Działamy od poniedziałku do soboty włącznie, dlatego nawet osoby wyjątkowo zajęte bez problemu znajdą czas na francuski w swoim grafiku.

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Targowej 4 w Sosnowcu – serdecznie zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem