Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

We współczesnym świecie biznesu granice państw utraciły na znaczeniu i pozyskiwanie klientów z innych krajów nie stanowi większego problemu. Aby osiągnąć sukces, trzeba jednak swobodnie komunikować się w językach obcych. Inaczej nawet najbardziej atrakcyjna oferta nie dotrze do potencjalnego odbiorcy. Przedsiębiorstwom, które chciałaby rozwijać swoją działalność w krajach hiszpańskojęzycznych, proponujemy kurs dla firm w Profi-Lingua.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • jesteśmy sprawdzoną szkołą – działamy na rynku już od 24 lat
 • przeszkoliliśmy ponad 1000 Klientów korporacyjnych z całej Polski
 • dla każdej firmy przygotowujemy indywidualną ofertę
 • zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych lektorów z wykształceniem lingwistycznym
 • zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, o czym świadczą przyznane nam nagrody i wyróżnienia

Kurs języka hiszpańskiego dla firm – oferta

Oferta kursu języka hiszpańskiego dla firm w Profi-Lingua jest elastyczna i za każdym razem dostosowujemy ją do potrzeb i charakteru konkretnego przedsiębiorstwa. Wybór szkolenia pozostawiamy w rękach Klienta. Organizujemy kursy języka hiszpańskiego ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka prawniczego czy technicznego), kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne (dla kadry managerskiej).

Możemy zaproponować również Państwu wyjątkowe warsztaty, podczas których uczymy Słuchaczy sformułowań przydatnych w trakcie negocjacji, prezentacji, spotkań biznesowych bądź w kontaktach z klientami.

Kładziemy główny nacisk na umiejętność konwersacji, ale nie zapominamy o ćwiczeniach z pisania e-maili bądź sporządzania umów w języku hiszpańskim. Wprowadzamy w czasie zajęć słownictwo związane z pracą zawodową w konkretnej branży. Uważnie słuchamy także naszych Klientów, gdyż pod względem tematyki szkolenia nie stawiamy żadnych granic!

UWAGA: Dla zainteresowanych Klientów korporacyjnych możemy zorganizować lekcję próbną.

Zajęcia z hiszpańskiego – podstawowe informacje

 1. Szkolenie można rozpocząć w dowolnym terminie, gdyż prowadzimy rekrutację przez cały rok.
 2. O dniach i godzinach zajęć decyduje Klient. Nasi pracownicy znajdą dla Państwa dostępnego lektora bądź native speakera.
 3. Decyzję w sprawie częstotliwości zajęć oraz długości kursu również pozostawiamy w rękach Klienta.
 4. Zajęcia odbywają się w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.
 5. O postępach uczestników kursu w nauce oraz ich frekwencji informujemy na bieżąco Klienta.
 6. Gwarantujemy stały nadzór metodyczny nad realizacją programu nauczania.

Szkolenia dla firm w Profi-Lingu – zapisy

Wszystkie firmy zainteresowane nauką języka hiszpańskiego w Profi-Lingua prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl) w celu ustalenia szczegółów szkolenia.

W firmach, które zdecydują się skorzystać z naszej oferty, przeprowadzimy ankietę oraz test znajomości hiszpańskiego wśród pracowników. Ten audyt językowy pozwoli nam rozpoznać oczekiwania Państwa podwładnych oraz dokonać podziału na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa z Sosnowca i okolic do współpracy z nami! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem