Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Sosnowcu

Motywacja do nauki języków obcych może wypływać z różnych źródeł. Część naszych Słuchaczy planuje wyjechać za granicę, niektórzy uczęszczają na zajęcia, aby podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jeszcze inni uczą się języków dla zwykłej przyjemności. W rezultacie każdy uczeń ma inne wymagania względem kursu. Podczas szkoleń indywidualnych jesteśmy w stanie spełnić je wszystkie. Zatem jeśli chcą Państwo poznawać język hiszpański na własnych warunkach, zapraszamy do Profi-Lingua!

Hiszpański indywidualnie – dlaczego warto?

  • zapewniamy spersonalizowany program nauczania, przy którego opracowywaniu bierzemy pod uwagę potrzeby oraz sugestie Kursanta
  • zajęcia w Profi-Lingua prowadzą wyłącznie sprawdzeni lektorzy języka hiszpańskiego z wykształceniem lingwistycznym
  • oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do Słuchacza na terenie miasta
  • szkolenie można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu kursów grupowych
  • gwarantujemy elastyczność pod względem terminów zajęć

Jak wygląda kurs indywidualny w Profi-Lingua

Kurs indywidualny w naszej szkole to zajęcia face to face, podczas których lektor całą swoją uwagę poświęca tylko jednemu Słuchaczowi. Taka formuła umożliwia dostosowanie programu oraz tempa nauczania do predyspozycji językowych Kursanta. Ponadto kameralna atmosfera sprzyja przełamaniu barier komunikacyjnych – uczestnicy kursów indywidualnych czują się w czasie zajęć komfortowo i nie boją się mówić w obcym języku. Bezpośrednia relacja Słuchacz-lektor wpływa również korzystnie na motywację, a tym samym na efektywność całego szkolenia.

Tematyka kursu języka hiszpańskiego

W Profi-Lingua dbamy o to, aby tematyka zajęć była dostosowana do potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań Słuchacza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy języka specjalistycznego (medycznego, biznesowego, technicznego i innych). Prowadzimy także szkolenia intensywne oraz kursy konwersacyjne. Wybór pozostawiamy w rękach Słuchacza. Odnośnie tematyki i charakteru kursu zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i opinie.

Elastyczny harmonogram szkolenia

Zajęcia z indywidualnego kursu języka hiszpańskiego odbywają się w dniach i godzinach wybranych przez Słuchacza. Jesteśmy elastyczni nie tylko w kwestii samych terminów, ale również częstotliwości oraz liczby lekcji. W rezultacie mogą Państwo zadecydować o długości i intensywności szkolenia w Profi-Lingua. Spotkania z lektorem organizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych – zależnie od preferencji Kursanta.

Gdzie będą odbywać się zajęcia?

Wybierając kurs indywidualny w Profi-Lingua, mogą Państwo również zadecydować o lokalizacji zajęć. Organizujemy zajęcia zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach. W przypadku dostępnych sal wykładowych zajęcia mogą odbywać się bezpośrednio w siedzibie naszej szkoły przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

Jak się zapisać na kurs? Zadźwoń do nas lub napisz:

Profi-lingua Sosnowiec, tel 32 296 33 40/41, sosnowiec@profi-lingua.pl

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem