Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Sosnowcu

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Język hiszpański jest językiem ojczystym ponad 400 milionów ludzi na całym świecie. Jego znajomość może nam się przydać nie tylko podczas pobytu w niedalekiej Hiszpanii, ale również w Ameryce Południowej (m.in. w Argentynie, Boliwii, Chile), w państwach Ameryki Środkowej (np. na Dominikanie czy na Kubie) oraz w Ameryce Północnej (szczególnie w Meksyku).

Kurs hiszpańskiego w Profi-Lingua jest zatem świetną propozycją dla wszystkich, którzy lubią podróżować, albo chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, gdyż ofert pracy dla osób znających ten język na polskim rynku nie brakuje!

Chciałbyś rozpocząć naukę języka hiszpańskiego od zera? Wypełnij FORMULARZ.

Zamierzasz w Profi-Lingua podnieść nabyte wcześniej umiejętności językowe? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Uzupełniony formularz i test są dla nas informacją, że nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie. Skontaktujemy się telefonicznie z wszystkimi chętnymi.

Komunikacja w języku hiszpańskim

Znajomość języka jest równoznaczna z umiejętnością komunikacji w tym języku! Dlatego w Profi-Lingua poznasz zasady gramatyki hiszpańskiej, wzbogacisz swój zasób słownictwa, ale przede wszystkim nauczysz się mówić. Stawiamy bowiem na praktykę.

W czasie zajęć wywołujemy dyskusje między uczestnikami kursu oraz przeprowadzamy symulacje realnych sytuacji. Korzystamy także z autentycznych materiałów prasowych, fragmentów filmów i programów telewizyjnych oraz dokumentów. Dzięki temu Słuchacz ma kontakt z żywym, a nie tylko z „podręcznikowym” językiem.

Hiszpański Pakiet Kursanta

  • 120 lekcji hiszpańskiego obowiązkowych
  • 40 lekcji dodatkowych konwersacji odbywających się w elastycznych terminach
  • konsultacje z lektorem prowadzącym (po zajęciach albo via e-mail)
  • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i inne)
  • dostęp do mediateki oraz biblioteki w siedzibie szkoły
  • możliwość nauki przez internet (platforma e-Akademia, Multibook)
  • zniżka na podręczniki

Jesteś studentem? Przy zapisie zapytaj się w naszym sekretariacie o atrakcyjny rabat!

Sprawdź swój poziom, rozwiąż BEZPŁATNY TEST 

Wszyscy Słuchacze kursu języka hiszpańskiego w Profi-Lingua mają również niepowtarzalną okazję skorzystania z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”. Chciałbyś poznać podstawy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub rosyjskiego? Zapisz się na bezpłatne zajęcia dla osób początkujących w Profi-Lingua. Powtarzamy: bezpłatne!

Certyfikat z języka hiszpańskiego?

Chciałbyś zdobyć certyfikat z języka hiszpańskiego? Profi-Lingua jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates). Co to oznacza dla Ciebie? Otóż możesz zapisać się u nas na kurs egzaminacyjny, podczas którego przygotowujemy Słuchaczy do egzaminów TELC z języka hiszpańskiego oraz Instytutu Cervantesa.

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

W trakcie zajęć poznasz rodzaje zadań, jakie pojawiają się podczas pisemnej oraz ustnej części egzaminu. Będziesz mieć również okazję podejścia do egzaminu próbnego i uczęszczania na dodatkowe zajęcia w ramach tzw. TELC Club. Po naszym kursie egzamin właściwy będzie tylko formalnością!

Terminy oraz lokalizacja zajęć

Oferujemy największy wybór terminów zajęć z języka hiszpańskiego w Sosnowcu. Organizujemy lekcje w godzinach porannych i popołudniowych od poniedziałku do soboty, dzięki czemu nawet osoby pracujące nie będą miały problemy ze znalezieniem czasu na naukę w Profi-Lingua.

Nie wynajmujemy sal od innych szkół, a wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Masz jakieś pytania? Chciałbyś obejrzeć szkołę przed rozpoczęciem kursu? Przyjdź do nas – zapraszamy!

Chciałbyś rozpocząć kurs językowy w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ.

Hiszpański dla najmłodszych!

W oddziale Profi-Lingua w Sosnowcu organizujemy kursy języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży od 3 do 15 roku życia. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach, a sale dydaktyczne są specjalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych Słuchaczy. Podobnie jak w przypadku kursów dla dorosłych obowiązuje podział na grupy zaawansowania. Wszystkie lekcje organizowane są w siedzibie naszej szkoły przy ul. Targowej 4. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w sekretariacie Profi-Lingua oraz na stronie www.profi-kids.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem