Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Z roku na rok rośnie liczba polskich pracodawców, którzy nie tylko wymagają od swoich podwładnych konkretnych kwalifikacji zawodowych, ale również pomagają je zdobywać i rozwijać. Jeżeli należą Państwo do tej grupy przełożonych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursu języka niemieckiego dla firm w Profi-Lingua. Zapewniamy, że szkolenie u nas jest inwestycją zwrotną w bardzo krótkim czasie!

Niemiecki dla firm – nasze założenia

  1. Klienci korporacyjni, decydując się na szkolenie językowe w Profi-Lingua, wybierają możliwość wpływu na tematykę i formułę kursu.
  2. Jesteśmy elastyczni pod względem terminów zajęć i całego harmonogramu szkolenia – dopasowujemy się do grafiku naszych Słuchaczy.
  3. Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na umiejętność komunikacji w języku niemieckim we wszystkich sytuacjach życia zawodowego.
  4. Wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, artykuły, dokumenty oraz fragmenty video, które obrazują żywy język.
  5. Termin rozpoczęcia kursu zależy wyłącznie od potrzeb Klienta. Szkolenia możemy zorganizować w każdej chwili, niezależnie od tradycyjnego podziału na semestry.

Podstawa? Potrzeby Klienta!

Punktem wyjścia do przygotowania szkolenia z niemieckiego są dla nas potrzeby i preferencje Klienta. W firmie, która jest zainteresowana kursem w Profi-Lingua, przeprowadzamy zatem ankiety oraz testy znajomości języka wśród pracowników. Ich wyniki są dla nas informacją o oczekiwaniach przyszłych Słuchaczy względem zajęć. Na podstawie testów dzielimy również Kursantów na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Prowadzimy także kursy dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nauką niemieckiego.

Po audycie językowym, czyli ankietach i testach, przychodzi czas na wybór tematyki oraz formuły kursu. Ze swojej strony oferujemy:

  • kursy języka ogólnego
  • kursy języka specjalistycznego przydatnego w pracy zawodowej (np. języka biznesowego)
  • kursy konwersacyjne
  • szkolenia intensywne dla managerów
  • warsztaty językowe (np. z prowadzenia negocjacji, korespondencji czy spotkań biznesowych w języku niemieckim).

Powyższa lista ma wyłącznie charakter reprezentacyjny. W rzeczywistości bowiem kwestie dotyczące tematyki oraz charakteru szkolenia każdorazowo omawiamy z Klientem. U nas nie ma sztywnych reguł i powielanych rozwiązań. Zapewniamy Państwu kursy szyte na miarę danej firmy, gwarantując tym samym indywidualne podejście.

Zajęcia z niemieckiego – co i jak?

W Profi-Lingua dajemy Klientom możliwość wyboru dogodnych terminów zajęć. Nasi Kursanci mają również wpływ na częstotliwość i liczbę lekcji, a zatem długość całego szkolenia.

Jesteśmy także elastyczni odnośnie lokalizacji zajęć. Na życzenie Klienta organizujemy lekcje w siedzibie jego firmy, zapewniając bezpłatny dojazd lektora na terenie miasta. W przypadku dostępnych sal dydaktycznych spotkania uczestników kursu z korepetytorem mogą się również odbywać w naszej szkole przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

Uwaga: oferujemy możliwość zajęć z native speakerami!

Zapisy na kurs języka niemieckiego dla firm

Przeszkoliliśmy już ponad 1000 Klientów korporacyjnych na terenie całego kraju. Chcieliby Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych i usatysfakcjonowanych Kursantów? Nic prostszego. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem