Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Sosnowcu

Aby nauczyć się języka obcego, potrzebujemy czasu. Wszyscy jednak wiemy, że czas jest obecnie towarem deficytowym i luksusowym. Jak rozwiązać ten problem? Wystarczy wybrać kurs indywidualny w Profi-Lingua. W naszej szkole Słuchacze mają bowiem realny wpływ na harmonogram zajęć. Dopasujemy się do Państwa grafiku!

Niemiecki indywidualnie w Profi-Lingua

  1. Kursy indywidualne w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Ich główną zaletą jest możliwość dopasowania programu oraz tempa nauczania do potrzeb i oczekiwań Słuchacza. Pod tym względem nasze szkolenie przypomina tradycyjne korepetycje z języka niemieckiego.
  2. Nauczyciel w trakcie zajęć całą swoją uwagę poświęca tylko jednemu Słuchaczowi, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście motywacji ucznia, a co za tym idzie w efektywności kursu.
  3. Kameralna atmosfera sprzyja przełamaniu bariery językowej i pokonaniu strachu przed mówieniem w obcym języku.
  4. Lekcje prowadzą nasi wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym. Oferujemy również zajęcia z native speakerami.
  5. Decyzyjność w sprawie tematyki kursu pozostawiamy w Państwa rękach. Prowadzimy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy języka specjalistycznego (np. języka medycznego, biznesowego czy technicznego). Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo branżowe. Dużą popularnością w naszej szkole cieszą się indywidualne kursy konwersacyjne. Osobom, którym planują wyjazd za granicę, proponujemy szkolenia intensywne.
  6. Każdy Kursant może liczyć na indywidualny program nauczania uwzględniający m.in. poziom znajomości języka, wiek ucznia, jego sugestie i zainteresowania. Nad opracowaniem oraz realizacją programu czuwa metodyk Profi-Lingua.
  7. Kurs indywidualny języka niemieckiego mogą Państwo rozpocząć w dowolnym terminie, gdyż prowadzimy rekrutacją ciągłą, niezależną od harmonogramu roku szkolnego.

Główna cecha naszego kursu: elastyczność!

Nasze indywidualne podejście do Słuchacza znajduje odzwierciedlenie również w elastyczności, którą zapewniamy podczas ustalania harmonogramu całego szkolenia. W Profi-Lingua terminy i częstotliwość zajęć zależą bowiem od Państwa dyspozycyjności oraz potrzeb językowych. W rękach Klienta pozostawiamy również decyzję w sprawie liczby lekcji, czyli długości kursu.

Zajęcia odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Słuchacza. Ze swojej strony gwarantujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia na terenie miasta. W przypadku dostępności sal dydaktycznych możemy Państwu również zaoferować lekcje w naszej siedzibie przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Szczegóły dotyczące lokalizacji prosimy ustalać z Osobą koordynującą kurs podczas zapisu.

Kursy indywidualne w Sosnowcu – kontakt

Profi-lingua Sosnowiec, tel 32 296 33 40/41, sosnowiec@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem