Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Sosnowcu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura z języka obcego jest jednym z wielu egzaminów, które czekają młodych ludzi, kończących szkołę średnią. W co ręce włożyć? Jak rozdysponować czas na naukę wszystkich przedmiotów? Te pytania nurtują każdego maturzystę. Dlatego osobom zagubionym w stosach książek przychodzimy z pomocą i oferujemy regularne zajęcia z języka niemieckiego, przygotowujące do tzw. egzaminu dojrzałości. Zapraszamy na nasze kursy maturalne w Profi-Lingua!

Matura z niemieckiego? Z nami zdasz!

W Profi-Lingua od lat prowadzimy kursy maturalne. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych Słuchaczy. Chcesz dołączyć do grona tych szczęśliwców? Zapisz się na nasze zajęcia!

Przygotowujemy uczniów do zdawania matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie zajęć ćwiczymy podstawowe umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Dzięki temu zarówno egzamin ustny, jak i pisemny, nie sprawią Ci żadnego problemu!

Program nauczania opracowują egzaminatorzy, którzy zasiadają każdego roku w komisjach i oceniają maturzystów ! Prowadzą oni również większość zajęć z kursu w naszej szkole. Z ich pomocą nie tylko odświeżysz i usystematyzujesz swoją wiedzę z zakresu słownictwa czy gramatyki języka niemieckiego, ale także poznasz od podszewki samą strukturę matury i techniki sprawdzania prac. Co więcej, w trakcie zajęć wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne z poprzednich lat, więc żadne zadanie na maturze nie wywoła u Ciebie zaskoczenia.

Kurs maturalny języka niemieckiego w naszej szkole trwa od października do kwietnia. Zajęcia odbywają się w grupach tylko raz w tygodniu, tj. w piątki lub w soboty. Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe organizujemy w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu, gdzie osoby zainteresowane naszą ofertą serdecznie zapraszamy! 

Pakiet Maturzysty w Profi-Lingua zawiera:

  • 76 obowiązkowych lekcji 40-minutowych języka niemieckiego
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dodatkowe zajęcia z konwersacji
  • możliwość udziału w wasztatach gramatycznych i fonetycznych
  • dostęp do biblioteki językowej oraz mediateki
  • wspomaganie internetowe nauki j. niemieckiego w ramach e-Akademii
  • bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących (oferta Drugi Język Gratis)
  • dwie próbne matury z niemieckiego organizowane w szkole Profi-Lingua

Zależy Ci na wysokim wyniku i egzaminie bez paniki? Zapraszamy do nas!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem