Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Sosnowcu

 

Zapisy na nowy semestr trwają. Tylko teraz ofertowa petarda w PROFI-LINGUA- drugi język gratis, kurs wakacyjny gratis, bezpłatne konwersacje. 
Zapytaj o zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. 

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Coraz więcej Polaków wybiera naukę języków obcych niszowych. Taka inwestycja jest jednak obarczona pewnym ryzykiem. Trudno bowiem ocenić, czy język mało popularny faktycznie przyda nam się w przyszłości. Dlatego lepiej wybierać sprawdzone rozwiązania. Do nich należy kurs niemieckiego w Profi-Lingua. Języka, który niejednokrotnie bywa potrzebny w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli nasza propozycja wyda Ci się interesująca, rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ (dla początkujących).

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które okażą zainteresowanie nauką w Profi-Lingua. Równocześnie informujemy, że test i formularz mają charakter niezobowiązujący.

Niemiecki w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  • uczymy języka niemieckiego ogólnego, którym możesz swobodnie komunikować się zarówno podczas kontaktów towarzyskich, jak i w środowisku pracy
  • ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie, ale szczególny nacisk kładziemy na mówienie
  • u nas poznajesz niemiecki od strony teoretycznej i praktycznej – wykorzystujemy na zajęciach autentyczne materiały prasowe bądź telewizyjne
  • oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania
  • zapewniamy zajęcia ze sprawdzonymi lektorami języka niemieckiego oraz zajęcia z native speakerami
  • organizujemy lekcje w soboty, które są idealną opcją dla osób zapracowanych

Sprawdź swój poziom, rozwiąż BEZPŁATNY TEST 

Do 160 lekcji języka niemieckiego i nie tylko!

Zapisując się na kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua, wybierasz możliwość udziału w aż 160 lekcjach, a dokładniej w 120 lekcjach obowiązkowych oraz w 40 lekcjach dodatkowych, które odbywają się w elastycznych terminach.

Chciałbyś uczestniczyć w innych zajęciach dodatkowych w Profi-Lingua? Zapraszamy Cię w takim razie na warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne), które organizujemy w naszej szkole. W cenę kursu wliczone są również konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie naszej szkoły.

Chciałbyś uczyć się języka niemieckiego w domu? Będąc Słuchaczem Profi-Lingua, możesz korzystać bezpłatnie z e-Akademii oraz Multibooka przez internet.

Zapewniamy naszym Kursantom również zniżkę na podręczniki, a studentom atrakcyjne rabaty. O szczegóły zapytaj w sekretariacie Profi-Lingua. 

Drugi Język gratis!

Wszyscy uczestnicy kursów języka niemieckiego w Profi-Lingua mogą również skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”. Chciałbyś rozpocząć przygodę z angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim bądź francuskim? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach przygotowanych specjalnie z myślą o osobach początkujących.

Egzamin z języka niemieckiego?

W szkole Profi-Lingua prowadzimy kursy standardowe oraz kursy egzaminacyjne z języka niemieckiego. Przedstawiony powyżej Pakiet Słuchacza dotyczy obu rodzajów kursu. Różnica pomiędzy nimi opiera się na poziomach zaawansowania:

  • kursy standardowe obejmują poziomy od A1 do B1
  • kursy egzaminacyjne przeznaczone są dla osób, które znają język niemiecki co najmniej na poziomie B2

Na kursach egzaminacyjnych przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka niemieckiego oraz do egzaminów Instytutu Goethego.

Chcesz zdobyć certyfikat? Zapisz się na zajęcia w Profi-Lingua! Zapoznamy Cię nie tylko z rodzajami zadań, ale również z samą strukturą egzaminu oraz wytycznymi oceniania. W naszej szkole organizujemy także egzaminy próbne.

Chciałbyś rozpocząć kurs językowy w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ.

Język niemiecki dla dzieci i młodzieży!

W Profi-Lingua prowadzimy kursy j. niemieckiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Zajęcia odbywają się w grupach na kilku poziomach zaawansowania. Wszystkie lekcje organizujemy w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w specjalnie przystosowanych salach dydaktycznych. Więcej informacji na temat kursów dla najmłodszych Słuchaczy uzyskają Państwo na stronie internetowej: www.profi-kids.pl. Zapraszamy!

Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia z kursów języka niemieckiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Odwiedź nas i poznaj więcej szczegółów oferty! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – czekamy na Was!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem