Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Sosnowcu

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Coraz więcej Polaków wybiera naukę języków obcych niszowych. Taka inwestycja jest jednak obarczona pewnym ryzykiem. Trudno bowiem ocenić, czy język mało popularny faktycznie przyda nam się w przyszłości. Dlatego lepiej wybierać sprawdzone rozwiązania. Do nich należy kurs niemieckiego w Profi-Lingua. Języka, który niejednokrotnie bywa potrzebny w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli nasza propozycja wyda Ci się interesująca, rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ (dla początkujących).

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które okażą zainteresowanie nauką w Profi-Lingua. Równocześnie informujemy, że test i formularz mają charakter niezobowiązujący.

Niemiecki w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  • uczymy języka niemieckiego ogólnego, którym możesz swobodnie komunikować się zarówno podczas kontaktów towarzyskich, jak i w środowisku pracy
  • ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie, ale szczególny nacisk kładziemy na mówienie
  • u nas poznajesz niemiecki od strony teoretycznej i praktycznej – wykorzystujemy na zajęciach autentyczne materiały prasowe bądź telewizyjne
  • oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania
  • zapewniamy zajęcia ze sprawdzonymi lektorami języka niemieckiego oraz zajęcia z native speakerami
  • organizujemy lekcje w soboty, które są idealną opcją dla osób zapracowanych

Sprawdź swój poziom, rozwiąż BEZPŁATNY TEST 

Do 160 lekcji języka niemieckiego i nie tylko!

Zapisując się na kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua, wybierasz możliwość udziału w aż 160 lekcjach, a dokładniej w 120 lekcjach obowiązkowych oraz w 40 lekcjach dodatkowych, które odbywają się w elastycznych terminach.

Chciałbyś uczestniczyć w innych zajęciach dodatkowych w Profi-Lingua? Zapraszamy Cię w takim razie na warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne), które organizujemy w naszej szkole. W cenę kursu wliczone są również konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie naszej szkoły.

Chciałbyś uczyć się języka niemieckiego w domu? Będąc Słuchaczem Profi-Lingua, możesz korzystać bezpłatnie z e-Akademii oraz Multibooka przez internet.

Zapewniamy naszym Kursantom również zniżkę na podręczniki, a studentom atrakcyjne rabaty. O szczegóły zapytaj w sekretariacie Profi-Lingua. 

Drugi Język gratis!

Wszyscy uczestnicy kursów języka niemieckiego w Profi-Lingua mogą również skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”. Chciałbyś rozpocząć przygodę z angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim bądź francuskim? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach przygotowanych specjalnie z myślą o osobach początkujących.

Egzamin z języka niemieckiego?

W szkole Profi-Lingua prowadzimy kursy standardowe oraz kursy egzaminacyjne z języka niemieckiego. Przedstawiony powyżej Pakiet Słuchacza dotyczy obu rodzajów kursu. Różnica pomiędzy nimi opiera się na poziomach zaawansowania:

  • kursy standardowe obejmują poziomy od A1 do B1
  • kursy egzaminacyjne przeznaczone są dla osób, które znają język niemiecki co najmniej na poziomie B2

Na kursach egzaminacyjnych przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka niemieckiego oraz do egzaminów Instytutu Goethego.

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Chcesz zdobyć certyfikat? Zapisz się na zajęcia w Profi-Lingua! Zapoznamy Cię nie tylko z rodzajami zadań, ale również z samą strukturą egzaminu oraz wytycznymi oceniania. W naszej szkole organizujemy także egzaminy próbne.

Chciałbyś rozpocząć kurs językowy w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST albo wypełnij FORMULARZ.

Język niemiecki dla dzieci i młodzieży!

W Profi-Lingua prowadzimy kursy j. niemieckiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Zajęcia odbywają się w grupach na kilku poziomach zaawansowania. Wszystkie lekcje organizujemy w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w specjalnie przystosowanych salach dydaktycznych. Więcej informacji na temat kursów dla najmłodszych Słuchaczy uzyskają Państwo na stronie internetowej: www.profi-kids.pl. Zapraszamy!

Kursy językowe dla dzieci w Sosnowcu

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia z kursów języka niemieckiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Odwiedź nas i poznaj więcej szczegółów oferty! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – czekamy na Was!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem