Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Młodzi ludzie coraz rzadziej decydują się na naukę języka rosyjskiego. Sytuacja ta jest problematyczna dla wielu polskich przedsiębiorców. Rodzi bowiem pytanie: jak pozyskiwać klientów i partnerów z Rosji bez znajomości ich języka?

Odpowiedź wbrew pozorom jest banalnie prosta: wystarczy wysłać pracowników na szkolenie dla firm organizowane przez Profi-Lingua. Nasze kursy to opłacalna inwestycja, która przynosi oczekiwane efekty w bardzo krótkim czasie!

Rosyjski dla firm – indywidualne podejście

W Profi-Lingua Klientom korporacyjnym zapewniamy indywidualne podejście. Oznacza to, że za każdym razem naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb językowych pracowników danej firmy. Z tego względu organizujemy szkolenia o różnej tematyce i o różnym charakterze:

  • kursy języka rosyjskiego ogólnego
  • kursy języka rosyjskiego używanego w pracy zawodowej (m.in. języka prawniczego, technicznego i innych)
  • kursy konwersacyjne
  • kursy intensywne (przeznaczone głównie dla managerów)
  • warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, prezentacji czy korespondencji w języku rosyjskim

Wybór formuły szkolenia pozostawiamy w rękach Klienta. Równocześnie czekamy na sugestie z Państwa strony odnośnie tematyki kursu – w Profi-Lingua gwarantujemy realny wpływ na program kształcenia!

Audyt językowy w firmie

Przed rozpoczęciem szkolenia przeprowadzamy w firmie audyt językowy w formie ankiety oraz testu znajomości języka. Wyniki ankiety pozwalają nam poznać oczekiwania przyszłych Słuchaczy, a rezultaty testu stanowią podstawę do podziału uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Uwaga: organizujemy zajęcia zarówno dla osób, które miały już do czynienia z nauką języka rosyjskiego, jak i dla osób początkujących.

Miejsce i harmonogram szkolenia z języka rosyjskiego

Zajęcia mogą odbywać się bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy. Ze swojej strony zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do Kursantów w obrębie miasta. Ponadto – w przypadku dostępności sal dydaktycznych –  istnieje możliwość organizacji lekcji z języka rosyjskiego w szkole Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

Odnośnie harmonogramu szkolenia jesteśmy bardzo elastyczni. Szanujemy Państwa czas, dlatego oferujemy możliwość wyboru najdogodniejszych terminów zajęć. W Profi-Lingua Klienci decydują także o częstotliwości lekcji oraz długości kursu.

Kurs językowy dla firm w Profi-Lingua – zapisy

W Profi-Lingua zorganizowaliśmy szkolenia dla ponad 1000 Klientów korporacyjnych z całej Polski. Każda firma może skorzystać z naszej oferty i dołączyć do tego grona w dowolnym terminie. Wystarczy skontaktować się z p. Eweliną Gałęcką, która z chęcią udzieli Państwu więcej informacji na temat naszych szkoleń i zapisów. Zapraszamy!

Dane kontaktowe: egalecka@profi-lingua.pl, tel. 32 255 31 67 lub 500 184 876.

Kształt kursu języka rosyjskiego w Profi-Lingua od tematyki po harmonogram zależy od Państwa!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem