Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Sosnowcu

Każdy Słuchacz ma inne wymagania względem kursu języka obcego. Różnice wynikają m.in. z zainteresowań ucznia, jego wieku, potrzeb, źródła motywacji czy celu, który zamierza osiągnąć. W przypadku zajęć indywidualnych bierzemy wszystkie wymienione czynniki pod uwagę i tworzymy kurs szyty na miarę.

Jeżeli zależy Państwu na spersonalizowanym programie nauczania rosyjskiego oraz możliwości wyboru dogodnych terminów zajęć, indywidualne szkolenie językowe w Profi-Lingua będzie idealnym rozwiązaniem!

Dlaczego warto wybrać kurs indywidualny w Profi-Lingua?

  1. Słuchacz sam wybiera zagadnienia, które zostaną umówione na zajęciach i ma wpływ na tematykę całego kursu.
  2. Program nauczania oraz tempo wprowadzania nowych treści zależą od predyspozycji językowych ucznia.
  3. Zapewniamy elastyczność w kwestii harmonogramu kursu.
  4. Zajęcia indywidualne można rozpocząć w dowolnym terminie.
  5. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do Słuchacza na terenie miasta.

Rosyjski indywidualnie – spersonalizowany program kształcenia

Opracowując spersonalizowany program nauczania, bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie Kursanta. Odnośnie tematyki kursu nie wprowadzamy żadnych granic. W Profi-Lingua uczymy zarówno języka rosyjskiego ogólnego, jak i języka rosyjskiego specjalistycznego (w tym biznesowego, technicznego, prawniczego i innych). Prowadzimy również kursy o charakterze konwersacyjnym przeznaczone dla osób, które mają problemy z barierą komunikacyjną.

Ze względu na całkowite dostosowanie treści nauczania do potrzeb i oczekiwań Słuchacza kurs indywidualny w Profi-Lingua można porównać do tradycyjnych korepetycji z języka rosyjskiego. Punktem wspólnym jest również forma zajęć, czyli zajęcia face to face. Uczeń spotyka się regularnie z nauczycielem bez obecności osób trzecich. Ta kameralna atmosfera służy przełamaniu strachu przed rozmową w obcym języku. Dodatkowo bezpośrednia relacja Słuchacz-lektor sprzyja motywacji i zapewnia maksymalne efekty w krótkim czasie.

Zajęcia z rosyjskiego – kiedy i gdzie?

Kurs indywidualny języka rosyjskiego w Profi-Lingua można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od sztywnego harmonogramu roku szkolnego czy podziału na semestry.

Naszym Słuchaczom zapewniamy wybór terminów oraz częstotliwości zajęć, a także decyzyjność w kwestii liczby lekcji. Intensywność oraz długość kursu leży zatem w Państwa rękach.

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez ucznia np. w domu prywatnym bądź w biurze. Na terenie miasta oferujemy bezpłatny dojazd lektora. W przypadku dostępnych sal możemy zorganizować indywidualne lekcje języka rosyjskiego w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

Kurs indywidualny języka rosyjskiego – zapisy

Profi-lingua Sosnowiec, tel 32 296 33 40/41, sosnowiec@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem