Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Wakacyjny kurs rosyjskiego w Sosnowcu

 


 

Zagraniczny wyjazd, praca a może blokada w komunikowaniu? Nie chcesz tracić czasu i w wakacje planujesz szlifować swój rosyjski? Wybierz PROFI-LINGUA i weź udział w intensywnych kursach z języka rosyjskiego.  W ofercie dostępne także wakacyjne kursy dla dzieci. 

Dopiero rozpoczynasz przygodę z językiem? Wypełnij FORMULARZ- zadzwonimy do Ciebie.  Jeżeli chcesz poszerzać już zdobyte umiejętności wykonaj niezobowiązujący TEST językowy, a my przedstawimy Ci kurs dopasowany do Twoich potrzeb!

Wakacje z rosyjskim w Profi-Lingua – dla kogo?

  • dla wszystkich, którzy boją się rozmowy w j. rosyjskim – w Profi-Lingua pomożemy Ci pozbyć się strachu i nauczymy prowadzenia swobodnej konwersacji.
  • dla osób, które liczą na szybkie efekty – wybierając kurs w naszej szkole, możesz nadrobić w tempie ekspresowym materiał semestralny albo całoroczny.
  • dla tych, którzy nie chcą tracić w okresie wakacyjnym kontaktu z językiem rosyjskim – kursy konwersacyjne czekają na Ciebie!

kurs „Semestr w miesiąc”

„Semestr w miesiąc” to cieszące się największą popularnością zajęcia w okresie wakacyjnym. Jest to  pakiet 48 lekcji 40-minutowych oraz 12 darmowych konwersacji. W ciągu jednego miesiąca lektor j. rosyjskiego realizuje partię materiału, która w okresie roku szkolnego omawiana jest ramach jednego semestru. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 4 lekcje lub 4 razy w tygodniu po 3 lekcje od poniedziałku do piątku.

Rozwiąż bezpłatny TEST 
Jeśli nie uczyłeś się jeszcze wybranego języka- uzupełnij FORMULARZ

kurs „Rok w dwa miesiące”

„Rok w dwa miesiące” to zajęcia dla wszystkich osób, które chciałyby  w nadchodzącym roku szkolnym kontynuować naukę języka rosyjskiego na wyższym poziomie zaawansowania.  Składa się z 96 lekcji 40-minutowych oraz 24 darmowych konwersacji . Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 4 lekcje lub 4 razy w tygodniu po 3 lekcje od poniedziałku do piątku.

 Intensywny, dwumiesięczny kurs pozwala opanować materiał realizowany w trakcie całego roku szkolnego. Maksymalne efekty w miłej, wakacyjnej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lektorów.


 

Rozwiąż bezpłatny TEST 
Jeśli nie uczyłeś się jeszcze wybranego języka- uzupełnij FORMULARZ

Kurs konwersacyjny

Uczestnicząc w kursie masz okazję doskonalić konwersację w języku, którego się uczysz. Poznajesz nowe słownictwo związane z interesującymi Cię zagadnieniami.
Nadeszła pora, by pozbyć się bariery językowej! 


Rozwiąż bezpłatny TEST 
Jeśli nie uczyłeś się jeszcze wybranego języka- uzupełnij FORMULARZ

FACE TO FACE

Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które chcą doskonalić znajomość języków, pozostając w stałym kontakcie z lektorem. Indywidualny kurs wakacyjny „FACE TO FACE" to spersonalizowana alternatywa zajęć językowych. Częstotliwość, dni oraz godziny zajęć dostosowujesz do własnych planów. Taki przebieg zajęć da Ci szansę osiągnięcia maksymalnych efektów w krótkim czasie.


 

Szukasz kursu dopasowanego do Twoich planów?
Świetnie trafiłeś. Wybierz zajęcia FACE TO FACE w Profi-lingua!

Rozwiąż bezpłatny TEST 
Jeśli nie uczyłeś się jeszcze wybranego języka- uzupełnij FORMULARZ

Zdecyduj tak jak wielu Ślązaków - naucz się rosyjskiego w Profi-Lingua!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem