Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Sosnowcu

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Czym się kierujesz podczas poszukiwań kursu języka rosyjskiego? Atrakcyjną ceną? Wysoką liczbą lekcji? Możliwością udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych? Prestiżem szkoły? Tak się składa, że w Profi-Lingua mamy to wszystko. Kurs języka rosyjskiego w naszej szkole zadowoli nawet najbardziej wymagających Słuchaczy!

Jeśli nasza oferta wyda Ci się interesująca, prosimy rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkimi osobami zainteresowanymi, ale samo uzupełnienie testu oraz formularzu nie ma charakteru zobowiązującego.

Rosyjski w Profi-Lingua

  • nauczamy metodą komunikatywną, czyli największy nacisk kładziemy na umiejętność konwersacji w języku rosyjskim
  • wykorzystujemy autentyczne teksty, dokumenty oraz materiały video – z nami poznajesz żywy język, a nie tylko teorię
  • zajęcia w naszej szkole prowadzą wyłącznie sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym
  • oferujemy największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania
  • wychodząc naprzeciw osobom zapracowanym, organizujemy lekcje w soboty
  • wszystkie nasze kursy języka rosyjskiego trwają od października do czerwca

160 lekcji? To nie wszystko!

Uczestnicy kursów języka rosyjskiego w Profi-Lingua mają do dyspozycji pakiet 120 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji, które organizowane są dla wszystkich chętnych Słuchaczy.

Łącznie 160 lekcji, ale to zdecydowanie nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Kursantom zapewniamy również możliwość udziału w warsztatach językowych (fonetycznych oraz gramatycznych) organizowanych w Profi-Lingua, konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły oraz dostęp do e-Akademii i Multibooka przez internet bez ograniczeń. Oczywiście w 100% za darmo.

Wszyscy Słuchacze kursów języka rosyjskiego mogą również skorzystać ze zniżki na podręczniki, a na studentów zainteresowanych zajęciami w Profi-Lingua czekają atrakcyjne rabaty!

Drugi Język Gratis

160 lekcji, dodatkowe zajęcia z rosyjskiego, narzędzia do nauki języka w domu... To nadal nie wszystko! Słuchacze kursów języka rosyjskiego mogą skorzystać z naszej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z wybranego języka obcego w Profi-Lingua na poziomie dla osób początkujących.

Egzamin z j. rosyjskiego?

Chciałbyś zdobyć potwierdzenie Twojej znajomości języka rosyjskiego w postaci certyfikatu? Nic trudnego! W Profi-Lingua przygotujemy Cię do zdawania egzaminu TELC (The European Language Certificates) z rosyjskiego. Z nami poznasz różne rodzaje zadań, które pojawią się zarówno podczas części ustnej, jak i pisemnej. Zorganizujemy dla Ciebie także egzamin próbny w naszej szkole, a ten właściwy dzięki naszej pomocy zdasz bez problemu –  i co równie ważne – bez stresu!

Odwiedź nas!

Zajęcia z rosyjskiego odbywają się w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ulcy Targowej 4 w Sosnowcu. Zapraszamy Cię w nasze skromne progi! Odwiedź nas, zapoznaj się ze szkołą i zapisz na zajęcia. Czekamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem