Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Sosnowcu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Kursy dla firm w Profi-Lingua od lat cieszą się zainteresowaniem pracodawców. Jest to bowiem inwestycja, która zwraca się w krótkim czasie. Jeżeli planują Państwo zatem rozwój działalności swojego przedsiębiorstwa we Włoszech, warto zacząć od szkolenia językowego podwładnych. Gwarantujemy, że znajomość włoskiego wpłynie korzystnie na odbiór firmy przez potencjalnych klientów oraz partnerów. A rachunek jest prosty: im lepszy odbiór, tym większe zyski.

Krok 1. Audyt językowy

Za każdym razem punktem wyjścia do przygotowania programu nauczania są dla nas potrzeby oraz sugestie Klienta. Oprócz zwykłej rozmowy na temat oczekiwań względem kursu, przeprowadzamy dodatkowo w firmie audyt językowy wśród pracowników. Przyjmuje on zazwyczaj formę ankiety i testu znajomości języka włoskiego.

Ankieta jest dla nas źródłem informacji na temat wyobrażeń Słuchaczy odnośnie szkolenia. Wyniki testu stanowią z kolei podstawę podziału uczestników kursu na grupy o odpowiednio dobranym poziomie zaawansowania.

Krok 2. Ustalenie tematyki i formuły kursy

W ofercie Profi-Lingua znajdują się różnego typu szkolenia z języka włoskiego dla firm. Należą do nich: kursy języka ogólnego, kursy języka włoskiego używanego w pracy zawodowej (np. języka medycznego, biznesowego itd.), kursy intensywne oraz kursy konwersacyjne. Przełożony może również zapisać swoich pracowników na warsztaty językowe, w czasie których Słuchacze uczą się prowadzić negocjacje, korespondencję i spotkania biznesowe w języku włoskim.

W trakcie zajęć wprowadzamy również sformułowania niezbędne w trakcie kontaktów z klientami oraz słownictwo branżowe.

Krok 3. Zajęcia z języka włoskiego dla firm

Naszym Klientom zapewniamy elastyczność w wyborze terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji.

Ponadto kurs języka włoskiego dla firm można rozpocząć właściwie w każdym momencie, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego.

Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy bądź w siedzibie naszej szkoły Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu. Sprawy dotyczące lokalizacji omawiamy przed rozpoczęciem szkolenia. Ze swojej strony oferujemy bezpłatny dojazd korepetytora do Słuchaczy na terenie całego miasta.

Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy języka włoskiego z doświadczeniem pedagogicznym. Dodatkowo nad realizacją programu kształcenia oraz przebiegiem toku nauczania czuwa metodyk.

Podczas trwania kursu na bieżąco monitorujemy postępy Słuchaczy w nauce m.in. za pomocą testów. O nabytych umiejętnościach językowych oraz o frekwencji uczestników szkolenia na zajęciach informujemy Klienta.

Krok 4. Zakończenie kursu

Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas pisemną ocenę oraz odpowiednie zaświadczenie dotyczące odbytego szkolenia. Ze swojej strony zawsze prosimy Klientów o referencje. Część z nich zamieszczona jest na naszej stronie internetowej – zapraszamy do lektury!

Jak się zapisać?

Osoby zainteresowane naszymi szkoleniami z języka włoskiego dla firm prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).

UWAGA: Dla firm zainteresowanych naszą ofertą przeprowadzamy lekcję próbną!

Drzwi Profi-Lingua są szeroko otwarte dla wszystkich sosnowieckich przedsiębiorstw.

Czekamy na Państwa firmę!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem