Ostatnie wolne miejsca! Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Sosnowcu

Indywidualne kursy języka włoskiego w Profi-Lingua są kursami szytymi na miarę potrzeb i oczekiwań Słuchacza, którego uznajemy za współtwórcę oferty. U nas mają Państwo bowiem rzeczywisty wpływ na program nauczania oraz harmonogram zajęć. Stawiamy na komfort i elastyczność. Wszystkie osoby, które chcą poznawać język włoski na własnych warunkach, zapraszamy w nasze skromne progi!

Z włoskim face to face

Kursy indywidualne w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Uczeń spotyka się zatem z nauczycielem bez obecności osób trzecich. Taka forma lekcji – przypominająca tradycyjne korepetycje z języka włoskiego – niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim Słuchacz nie czuje się zawstydzony i nie boi się popełniać błędów językowych, co sprzyja ich szybszemu wyeliminowaniu, a także rozwija umiejętność komunikacji w języku włoskim.

Ponadto lektor, poświęcając 100% uwagi jednemu uczniowi, jest w stanie na bieżąco modyfikować program oraz tempo nauczania, uwzględniając postępy Kursanta. Bezpośrednia relacja Słuchacz-nauczyciel przekłada się także na większą motywację do nauki i przynosi maksymalne efekty w krótkim czasie.

Tematykę oraz charakter zajęć ustalamy z uczniem przed rozpoczęciem kursu. Nasi Słuchacze najczęściej wybierają kursy języka ogólnego, kursy języka używanego w pracy zawodowej (np. kurs języka biznesowego czy medycznego) oraz kursy konwersacyjne. Na życzenie Klienta – niezależnie od wybranej formuły zajęć – wprowadzamy słownictwo branżowe.

Ponadto jesteśmy otwarci na propozycje zagadnień, którym chcielibyście Państwo poświęcić czas na zajęciach. Każdy Słuchacz w Profi-Lingua  może liczyć bowiem na spersonalizowany program nauczania i opiekę metodyka podczas trwania kursu.

Kurs indywidualny, czyli elastyczny

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy preferencje Słuchacza, dlatego nasi Kursanci mogą dowolnie wybierać dni i godziny zajęć z języka włoskiego, dostosowując ich terminy do swoich obowiązków prywatnych i zawodowych. Spotkania z lektorem organizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

W Państwa rękach pozostawiamy również decyzje odnośnie intensywności oraz długości kursu.

Jesteśmy elastyczni w sprawie lokalizacji zajęć. Kursant może wybrać dogodne dla siebie miejsce. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie miasta. W ramach dostępności sal możemy zorganizować również zajęcia w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Targowej 4 w Sosnowcu.

Jak się zapisać na indywidualny kurs włoskiego?

W przypadku kursów indywidualnych prowadzimy rekrutację ciągłą, więc mogą się Państwo zapisać na nasze zajęcia w każdej chwili.

Profi-lingua Sosnowiec, tel 32 296 33 40/41, sosnowiec@profi-lingua.pl

Zapraszamy Państwa do wspólnej przygody z językiem włoskim!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem