Czerwiec free Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Szczecinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

 

Trudno wyobrazić sobie sukces przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej, jeżeli jego pracownicy nie znają języków obcych, a szczególnie j. angielskiego. Dla wszystkich firm oraz instytucji, które planują działania poza Polską, przygotowaliśmy specjalną propozycję: szkolenia dla Klientów korporacyjnych. Jeżeli Państwa pracownicy mają problem z płynną komunikacją w języku angielskim, kurs w Profi-Lingua będzie świetnym rozwiązaniem. Wysoka jakość naszych kursów została potwierdzona uzyskaniem akredytacji od Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Szkolenie dla firm – analiza potrzeb

W Profi-Lingua współpracę z firmą bądź instytucją, która zainteresowana jest naszym szkoleniem, rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta. W tym celu przeprowadzamy audyt językowy wśród pracowników. Na jego podstawie poznajemy oczekiwania przyszłych Słuchaczy oraz dokonujemy podziału na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Przy opracowywaniu szczegółów oferty bierzemy także pod uwagę branżę, w której dane przedsiębiorstwo się specjalizuje.

Tematyka i charakter kursu j. angielskiego

Tematyka i charakter kursu zależą od preferencji Klienta, który się do nas zgłasza. My ze swojej strony zapewniamy indywidualne podejście oraz otwartość na wszelkie sugestie. Wśród naszych propozycji znajdują się: kursy ogólne, kursy specjalistyczne (np. języka medycznego, technicznego czy biznesowego), a także kursy konwersacyjne. Z kolei dla kadry kierowniczej możemy przygotować szkolenie intensywne z j. angielskiego, zapewniające błyskawiczne efekty.

W ramach kursów dla firm i instytucji organizujemy również warsztaty językowe, podczas których uczymy pracowników m.in. prowadzenia negocjacji w j. angielskim, korespondencji, spotkań biznesowych oraz nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.

Profi-Lingua dla firm – harmonogram i lokalizacja

  1. Kształt kursu j. angielskiego dla firm w dużej mierze zależy od Klienta. Pozostawiamy bowiem w Państwa rękach kwestie związane z terminami, liczbą oraz częstotliwością lekcji. 
  2. Szkolenie jesteśmy w stanie zorganizować w każdej chwili (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego). Wystarczy tylko się z nami skontaktować, a zaczniemy działać!
  3. Prezentujemy także elastyczne podejście do spraw związanych z lokalizacją. Zajęcia z języka angielskiego mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy albo w siedzibie naszej szkoły w Szczecinie. Na terenie miasta gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora do Słuchaczy.

Zapraszamy wszystkie firmy oraz instytucje ze Szczecina do współpracy!

U nas mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki i satysfakcjonujące efekty!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem