OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Kurs dla dzieci angielskiego w Szczecinie

„Im wcześniej rozpoczniesz naukę języka obcego, tym łatwiej go opanujesz” – tę zasadę znają wszyscy. Jeżeli zatem chcieliby Państwo zainwestować w edukację swojego dziecka, serdecznie zapraszamy na kursy angielskiego dla najmłodszych w Profi-Lingua! W naszej szkole prowadzimy zajęcia nawet dla przedszkolaków!

Kursy j. angielskiego w Szczecinie organizujemy dla dzieci od 7 do 15. roku życia na różnych poziomach zaawansowania.
W naszej stałej ofercie znajdą Państwo zajęcia przeznaczone dla dwóch grup wiekowych:

Zajęcia dla dzieci klas w wieku od 7 do 10 lat

Cztery poziomy zaawansowania 

Kurs języka obcego dla dzieci w wieku szkolnym, łączący elementy gier i zabaw z efektywną nauką. Tematy lekcji dopasowane są do wiedzy i zainteresowań uczniów, dzięki czemu zajęcia są dla nich ciekawe i przyjemne. 
Wprowadzanie zagadnień z różnych dziedzin nauki (np. matematyki lub przyrody) pokazuje dzieciom, że język obcy może ułatwić zrozumienie i poznanie świata wokół nas. Zastosowanie podczas zajęć różnorodnych ćwiczeń TPR (Total Physical Response), umożliwia powtórzenie materiału językowego podczas wesołej zabawy ruchowej. Każdy poziom zaawansowania trwa 2 semestry – 1 semestr to 28 lekcji 60 – minutowych. Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 60 minut lub raz w tygodniu – 2 lekcje 60-minutowe w piątki lub w soboty.

Cena kursu za rok: 1198 zł

Cena kursu w ratach: 2 x 599 zł lub 9 x 149 zł

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną lekcję pokazową! tel. 91 432 05 40/41

Kurs dla młodzieży w wieku 11-15 lat

Cztery poziomy zaawansowania

Kurs kształci wszystkie sprawności językowe i został tak przygotowany, aby zainteresować uczniów, rozbudzić ich wyobraźnię, a także rozwijać ogólną wiedzę i wrażliwość na inne kultury. Uczniowie mają możliwość czytania i pisania dla przyjemności oraz wykonywania projektów CLIL* w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku obcym. *CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo-jezykowe

Każdy poziom zaawansowania trwa 2 semestry – 1 semestr to 56 lekcji 45-minutowych. 
Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe lub raz w tygodniu – 4 lekcje 45-minutowe w piątki lub w soboty.

Cena kursu za rok: 1518 zł

Cena kursu w ratach: 2 x 759 zł lub 9 x 199 zł


Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną lekcję pokazową! tel. 91 432 05 40/41

Profi Kids Club to nowoczesne zajęcia języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, prowadzone według autorskiej metody nauczania. Kursy prowadzone są w trzech grupach wiekowych na kilku poziomach zaawansowania. Realizacja każdego poziomu trwa dwa semestry – od października do czerwca. Kalendarz zajęć językowych Profi Kids Club dopasowujemy do kalendarza roku szkolnego.

Dbamy o to, by grupy językowe były dobrze dobrane pod kątem poziomu zaawansowania, dlatego przed dokonaniem zapisu na kurs, konieczna jest weryfikacja umiejętności językowych. Określenie poziomu zaawansowania odbywa się podczas indywidualnej konsultacji z lektorem lub za pośrednictwem testu językowego, przygotowanego specjalnie dla najstarszej grupy wiekowej. Zadzwoń i umów się na test lub rozmowę z lektorem.

W trakcie roku szkolnego lektorzy monitorują na bieżąco postępy uczniów i przekazują rodzicom pisemne raporty. Na koniec roku szkolnego każdy uczeń otrzymuje dyplom/zaświadczenie o ukończeniu kursu, a dzieci w wieku szkolnym także opisową ocenę postępów. Specjalnie dla rodziców  wprowadziliśmy e-dziennik, który pozwala na  bieżąco sprawdzać, jaki materiał został na zajęciach zrealizowany i jakie umiejętności językowe dziecko powinno już posiadać. 
Aby skorzystać z e-dziennika wystarczy zalogować się do Strefy rodzica. 

Pod koniec każdego semestru zapraszamy rodziców na zebranie z lektorem oraz umożliwiamy udział w lekcji pokazowej, podczas której nasi najmłodsi kursanci prezentują zdobyte w trakcie kursu umiejętności językowe. W trakcie roku szkolnego organizujemy dla kursantów dodatkowe, bezpłatne zajęcia językowe, które mają na celu zapoznanie uczniów z kulturą i tradycjami krajów anglojęzycznych – są to na przykład obchody Dnia Świętego Jerzego czy Dnia Świętego Patryka. Bezpłatnie udostępniamy również możliwość indywidualnych konsultacji lektorskich, jeśli uczeń potrzebuje pomocy lektora. Ponadto organizujemy konkursy językowe, które zachęcają dzieci do poszerzania wiedzy zdobytej na zajęciach. Aby lepiej poznać naszą metodę nauczania oraz kadrę lektorską, prowadzącą zajęcia Profi Kids Club w Szczecinie, zapraszamy we wrześniu na bezpłatne lekcje pokazowe języka angielskiego dla dzieci. 
Zadzwoń i zapytaj o termin najbliższej lekcji pokazowej! 

Szkoła Profi-Lingua mieści się przy alei Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie.

Drodzy Rodzice! Drogie Dzieci! Czekamy tam na Was!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem