OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Szczecinie

Wiele osób po latach nauki angielskiego nadal ma problemy z płynną komunikacją w tym języku. Znaleźliśmy na to sposób: kurs indywidualny w Profi-Lingua!
Elastyczny harmonogram szkolenia stanowi świetne rozwiązanie dla zapracowanych, a spersonalizowany program nauczania zapewnia maksymalne efekty w krótkim czasie!

Zalety indywidualnego kursu j. angielskiego w Profi-Lingua

  • mają Państwo wpływ na tematykę kursu indywidualnego,
  • terminy, częstotliwość oraz liczbę lekcji pozostawiamy w rękach Słuchacza,
  • jakość nauczania potwierdzona Akredytacją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty,
  • decydują Państwo o intensywności oraz długości kursu,
  • zajęcia mogą odbywać się w domu bądź firmie Klienta,
  • kurs można rozpocząć w dowolnym momencie (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego),
  • organizujemy zajęcia indywidualne dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia face to face z języka angielskiego

Indywidualny kurs języka angielskiego to zajęcia face to face. Decydując się na tę formułę szkolenia, wybierają Państwo zatem kameralną atmosferę i bezpośrednią relację lektor-uczeń.

Brak obecności osób trzecich w trakcie lekcji sprzyja przełamywaniu strachu przed mówieniem w obcym języku. Umożliwia także dopasowanie tempa nauczania do predyspozycji danego Słuchacza. Wprowadzaniu i omawianiu nowych zagadnień nie towarzyszy pośpiech i konieczność zrealizowania materiału w określonym czasie, gdyż długość kursu zależy bowiem wyłącznie od potrzeb ucznia.

Od potrzeb oraz oczekiwań ucznia zależy także tematyka zajęć. W szkole Profi-Lingua dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorów j. angielskiego, dla których wprowadzanie słownictwa branżowego oraz przygotowywanie Słuchacza do posługiwania się językiem w sytuacjach zawodowych, nie stanowi żadnego problemu.

Kursy indywidualne są zatem świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na nauce j. specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego czy technicznego). Z naszej oferty korzystają także Ci, którzy planują wyjazd zagranicę i zależy im na błyskawicznych efektach. Ponadto kursy indywidualne traktowane są przez Słuchaczy również jako narzędzie do uporządkowania zdobytej wcześniej wiedzy i nadrobienia ewentualnych braków.

UWAGA: pozostawiamy Państwu możliwość wyboru zajęć z polskim lektorem bądź zajęć z native speakerem.

Kurs indywidualny w Profi-Lingua to korepetycje z angielskiego na najwyższym poziomie !

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie komfort, efektywność i profesjonalizm!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem