OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Szczecinie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Myśl o maturze z angielskiego spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz, które partie materiału warto powtórzyć? Chciałbyś nadrobić zaległości i zdobyć wysoki wynik?
W Profi-Lingua od lat przygotowujemy Maturzystów do starcia z „egzaminem dojrzałości” z języka obcego i wszyscy Absolwenci naszych kursów wychodzą z tej bitwy zwycięsko. Z nami zdasz!

Angielski dla Maturzystów w Szczecinie – nasze założenia

W Profi-Lingua przygotowujemy Słuchaczy do zdawania matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu bierzemy pod uwagę formę egzaminu pisemnego oraz egzaminu ustnego.W naszej szkole będziesz zatem ćwiczył i doskonalił swój speaking, listening, reading, writing oraz use of English. Wspólnie będziemy pracować nad wszystkimi sprawnościami językowymi, abyś zdobył jak najwyższy wynik!

Program kursu maturalnego z języka angielskiego opracowują dla Profi-Lingua sami egzaminatorzy. Prowadzą oni także część zajęć w naszej szkole. Przygotowując się zatem do egzaminu, będziesz mógł czerpać z ich doświadczenia. Podzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami na temat struktury matury oraz wymogów osób oceniających. W Profi-Lingua poznasz również wszystkie rodzaje pytań. W rezultacie zdanie egzaminu z angielskiego będzie dla Ciebie tylko formalnością, a my z satysfakcją zaliczymy Cię do grona Kursantów, którzy odnieśli sukces!

Podczas zajęć pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych z ubiegłych lat, dzięki czemu żadne zadanie egzaminacyjne nie będzie Ci obce i nie wywoła zaskoczenia. Organizujemy także próbne matury w naszej szkole, aby oswoić Cię ze stresem.

W Profi-Lingua możesz korzystać z szeregu zajęć dodatkowych, wchodzących w Pakiet Kursanta. Zapoznaj się z nim i wybierz naszą szkołę!

Pakiet Kursanta-Maturzysty to:

  • 56 obowiązkowych lekcji j. angielskiego,
  • zestaw dodatkowych konwersacji dla osób chętnych,
  • warsztaty gramatyczne oraz fonetyczne dla zainteresowanych,
  • konsultacje z lektorem prowadzącym,
  • dostęp do zasobów biblioteki,
  • dostęp do e-Akademii (możliwość dodatkowej nauki j. angielskiego przez internet!),
  • bezpłatne zajęcia z innego – wybranego przez Kursanta – języka obcego na poziomie dla osób początkujących (w ramach oferty „Drugi Język Gratis”)​,

 

Chciałbyś, aby szkoła Profi-Lingua towarzyszyła Ci w przygotowaniach do matury z angielskiego? Zapisz się! Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Wyniki testu stanowią dla nas informację o Twoim poziomie zaawansowania i stanową podstawę do przydziału do odpowiedniej grupy. Równocześnie jednak test i formularz nie mają charakteru zobowiązującego. Ich wypełnienienie to dla nas sygnał, że uznałeś naszą ofertę za atrakcyjną, dlatego skontaktujemy się z Tobą. Czekaj na telefon!

Do zobaczenia w szczecińskim oddziale Profi-Lingua! See You! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem