Czerwiec free Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Szczecinie

 

Korzyści płynące ze znajomości angielskiego są powszechnie znane. Możliwość nawiązywania kontaktów zawodowych oraz towarzyskich z obcokrajowcami jest jedną z nich.
Jeżeli zależy Ci zatem na swobodnej komunikacji, czekamy na Ciebie w Profi-Lingua! U nas przełamiesz błyskawicznie barierę językową i rozmowa po angielsku nie będzie sprawiała Ci żadnego problemu!

 

Angielski w Profi-Lingua

W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na umiejętność komunikacji werbalnej. Zapoznamy Cię zatem z gramatyką j. angielskiego i słownictwem, ale przede wszystkim nauczymy mówić! W Profi-Lingua otrzymujesz bowiem na wstępie pakiet bezpłatnych konwersacji, które możesz wykorzystać w trakcie trwania kursu. Z kolei podczas lekcji obowiązkowych będziesz miał możliwość rozwoju także pozostałych sprawności językowych: czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu. Takie kompleksowe podejście zapewnia satysfakcjonujące efekty nauczania w krótkim czasie.

Zapisz się na zajęcia, a otrzymasz:

  • 112 lekcji obowiązkowych języka angielskiego!
  • możliwość nielimitowanego udziału w warsztatach gramatycznych oraz fonetycznych (w grupach minimum 5-osobowych),
  • indywidualne konsultacje z lektorem,
  • dostęp do platformy e-Akademia ,
  • możliwość korzystania z zasobów naszej biblioteki,
  • dodatki multimedialne (ćwiczenia z powtórkami, program do nauki słówek),
  • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących (oferta Drugi Język Gratis!).

Jak dołączyć do grona Słuchaczy?

W Profi-Lingua w Szczecinie prowadzimy kursy angielskiego dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Zanim dołączysz do grona naszych Kursantów, niezbędna jest zatem weryfikacja Twojego stopnia znajomości języka. W tym celu wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy bądź dodatkową rozmowę z lektorem w celu dalszej weryfikacji.

Nie wahaj się – formularz oraz test mają charakter niezobowiązujący!

Certyfikat z angielskiego? Pomożemy Ci go zdobyć!

Jesteś zainteresowany zdobyciem certyfikatu z j. angielskiego? Świetnie się składa. W bogatej ofercie szkoły Profi-Lingua w Szczecinie znajdziesz bowiem kursy egzaminacyjne.

Podczas zajęć w ramach tego typów kursów przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów: Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz ETS (TOEIC). W trakcie lekcji poznasz ich strukturę, wymogi oraz rodzaje zadań.

Pomożemy Ci utrwalić gramatykę, wzbogacić zasób słownictwa oraz nadrobić ewentualne zaległości. W przypadku kursów egzaminacyjnych do pakietu Słuchacza dokładamy możliwość udziału w zajęciach FCE/CAE/CPE/TELC/TOEIC Club!

Jesteśmy przekonani, że z nami zdobędziesz certyfikat, dlatego tylko w Profi-Lingua możesz liczyć na gwarancję zdania egzaminu!

Przekonaj się, że angielski to łatwy język!

Zapraszamy do Profi-Lingua w Szczecinie – u nas nauka języka to przyjemność!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem