Czerwiec free Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Szczecinie

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego w Profi-Lingua przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą uczyć się w komfortowych warunkach i osiągać błyskawiczne efekty.
Nasza oferta – obejmująca m.in. spersonalizowany program nauczania oraz elastyczny harmonogram zajęć – usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Słuchaczy.

Hiszpański indywidualnie w Szczecinie –  jak to wygląda?

Indywidualny kurs j. hiszpańskiego w Profi-Lingua można określić profesjonalnymi korepetycjami. Składa się on bowiem z zajęć face to face – w spotkaniach Słuchacza z lektorem nie biorą udziału osoby trzecie. Powstała w ten sposób bezpośrednia relacja nauczyciel-uczeń sprzyja przełamywaniu bariery komunikacyjnej. Kursant czuje się swobodnie i z łatwością pokonuje strach przed rozmową w obcym języku. Program kształcenia oraz tempo wprowadzania nowych zagadnień jest dopasowane do Jego możliwości oraz oczekiwań. Zajęcia odbywają się w kameralnej i przyjemnej atmosferze. Nauczyciel porusza tematy, które znajdują się w obrębie zainteresowań Słuchacza, co powoduje wzrost motywacji, a zatem przekłada się na satysfakcjonujące efekty.

Tematyka zajęć z j. hiszpańskiego

W Profi-Lingua w przypadku kursów indywidualnych zapewniamy Słuchaczowi możliwość wyboru zagadnień, które zostaną omówione na zajęciach. Na podstawie tych sugestii opracowujemy program nauczania. Jest to program spersonalizowany, przygotowany nie tylko z uwzględnieniem preferencji Kursanta, ale również dostosowany do Jego wieku, poziomu znajomości języka hiszpańskiego oraz zainteresowań. 

Elastyczny harmonogram kursu indywidualnego

Harmonogram indywidualnego kursu j. hiszpańskiego zawsze dostosowujemy do terminów zaproponowanych przez Słuchacza.
Wybierając szkolenie w Profi-Lingua, mogą Państwo również zadecydować o częstotliwości oraz liczbie zajęć. Nasi pracownicy zajmą się kwestiami organizacyjnymi oraz poszukiwaniem dyspozycyjnego lektora.

W domu, w firmie czy w Profi-Lingua?

Zajęcia indywidualne z j. hiszpańskiego mogą odbywać się zarówno w prywatnym mieszkaniu Słuchacza, jak i w siedzibie firmy. W obu przypadkach gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora na terenie ścisłego centrum miasta.

W przypadku dostępnych sal organizujemy także lekcje na terenie placówki szkoły Profi-Lingua przy al. Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie. W sprawach dotyczących lokalizacji prosimy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem