OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Szczecinie

 

Językiem hiszpańskim posługuje się ponad pół miliarda ludzi na całym świecie! Chciałbyś znaleźć się wkrótce w tym licznym gronie? Dołącz do grona Słuchaczy w szkole Profi-Lingua!
Liczba lekcji, którą oferujemy, oraz nasza profesjonalna kadra lektorska stanowią gwarancję szybkich efektów!

Hiszpański w Profi-Lingua w Szczecinie

W nauczaniu języków obcych w Profi-Lingua posługujemy się metodą komunikatywną, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy umiejętności praktyczne. Podczas trwania kursu będziesz zatem nie tylko poznawał kolejne zasady gramatyczne i nowe hiszpańskie słówka, ale przede wszystkim rozwijał podstawowe zdolności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Przygotujemy Cię do komunikacji w różnych sytuacjach życia prywatnego oraz zawodowego. W czasie zajęć korzystamy z autentycznych materiałów prasowych oraz telewizyjnych, zapewniając w ten sposób Słuchaczom kontakt z żywym językiem.

Pakiet Kursanta

W Profi-Lingua stawiamy nie tylko na jakość, ale również na ilość zajęć. Dlatego wszyscy uczestnicy kursów j. hiszpańskiego mogą wziąć udział w 112 lekcjach nielimitowanych zajęciach dodatkowych w grupach minimalnie 5-osobowych. Ponadto w naszym pakiecie Słuchacza znajdują się warsztaty gramatyczne i fonetyczne, konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do zasobów biblioteki językowej w siedzibie szkoły. Kursanci Profi-Lingua mogą także kontynuować naukę w domu dzięki platformie e-Akademia. 

Dołącz do nas!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Daj nam znać – wypełnij FORMULARZ (dla osób na poziomie początkującym) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST.
Zadzwonimy do Ciebie, odpowiemy na wszystkie pytania oraz omówimy wyniki testu.
W przypadku wątpliwości dotyczących Twojego poziomu znajomości języka hiszpańskiego, zaproponujemy dodatkową rozmowę z lektorem.

Organizacja kursu j. hiszpańskiego

W Profi-Lingua kursy j. hiszpańskiego rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca. Składają się z dwóch semestrów.
Uczęszczanie na zajęcia przez cały rok jest równoznaczne z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Oferujemy szeroki wybór terminów. Dla osób zapracowanych organizujemy lekcje również w soboty.
Wszystkie zajęcia obowiązkowe oraz dodatkowe odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy alei Wojska Polskiego 45 w Szczecinie.

Nie wahaj się dłużej! Wybierz profesjonalizm i komfortowe warunki!

Postaw na efektywność – postaw na Profi-Lingua! Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem