OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Szczecinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język niemiecki jest jednym z najpopularniejszych języków w Europie. Jeżeli planują zatem Państwo wyjść ze swoją ofertą biznesową poza granice naszego kraju, warto pomyśleć o kursie dla pracowników firm i instytucji w Profi-Lingua. Pomożemy Wam osiągnąć cel!

Jesteśmy jedynym w Szczecinie Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC, TOEIC, WiDaF oraz TFI z Akredytacją Kuratorium Oświaty.

Audyt językowy

Współpracę z każdym przedsiębiorstwem, które zgłasza się do Profi-Lingua w sprawie szkolenia, rozpoczynamy od przeprowadzenia audyt językowego wśród przyszłych Słuchaczy. Zwykle audyt ma formę ankiety oraz testu znajomości j. niemieckiego. Na tej podstawie dokonujemy analizy potrzeb oraz oczekiwań Klienta względem kursu. Wyniki testu stanowią również dla nas podstawę do podziału uczestników szkolenia na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Szkolimy również intensywnie pracowników nie władających językiem niemieckim i w ciągu 3-4 miesięcy jesteśmy w stanie nauczyć ich języka na poziomie B1 (średniozaawansowanym). Jakość naszego nauczania została zweryfikowana przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty przez wręczenie nam Akredytacji.

Ustalenie tematyki zajęć

W przypadku kursów dla firm i instytucji program nauczania opracowujemy przede wszystkim na podstawie sugestii Klienta.
Wybierając ofertę Profi-Lingua, mogą Państwo zadecydować o tematyce całego szkolenia z j. niemieckiego.

Kurs ogólny? Kurs specjalistyczny? Kurs konwersacyjny? Kurs intensywny? Organizujemy każdy z nich!

Wśród naszych propozycji znajdują się także warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w j. niemieckim.
Ponadto na życzenie Klienta – niezależnie od formuły kursu – wprowadzamy słownictwo związane z branżą, w której działa konkretne przedsiębiorstwo.

Lokalizacja kursu j. niemieckiego

Szczegóły dotyczące lokalizacji kursu j. niemieckiego ustalamy z Osobą zamawiającą szkolenie na samym początku współpracy.
Zwykle zajęcia odbywają się bezpośrednio w firmie Klienta. Ze swojej strony zapewniamy także możliwość organizacji lekcji w placówce Profi-Lingua w Szczecinie.

Harmonogram szkolenia dla firm i instytucji

Jesteśmy elastyczni w sprawach związanych z harmonogramem szkolenia. W związku z tym pozostawiamy w Państwa rękach wybór terminów zajęć.
U nas Klient decyduje także o częstotliwości oraz liczbie lekcji, które składają się na kurs j. niemieckiego. Logistyką oraz organizacją zajmują się natomiast pracownicy Profi-Lingua.

Możemy zorganizować szkolenie dla Państwa pracowników w każdej chwili.
Wystarczy tylko się z nami skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania względem tematyki kursu oraz terminów.

Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy ze Szczecina i okolic!

Zapewniamy komfortowe warunki i satysfakcjonujące efekty!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem