Czerwiec free Szczegóły

Kurs dla dzieci niemieckiego w Szczecinie

Nauka języka obcego w przypadku dzieci wiąże się ze zdecydowanie mniejszym wysiłkiem niż w przypadku osób dorosłych – warto o tym pamiętać i zapisać swoją pociechę na zajęcia z j. niemieckiego w Profi-Lingua!

Zgodnie z zasadą „im wcześniej tym lepiej” udział w naszych kursach mogą wziąć udział nawet dzieci w wieku przedszkolnym.  W szczecińskim oddziale szkoły organizujemy zajęcia z j. niemieckiego dla dzieci i młodzieży od 7. do 15. roku życia. W naszej ofercie znajdują się:

Kursy dla dzieci w wieku 7-10 lat

Tematyka zajęć z j. niemieckiego w przypadku kursów dla dzieci w wieku 7-10 lat zależy w dużej mierze od wiedzy oraz zainteresowań samych uczestników. W trakcie lekcji wprowadzane są zagadnienia z różnych dziedzin np. z matematyki bądź z przyrody. W ten sposób dziecko uczy się opisywać świat w j. niemieckim. Nie zapominamy jednak o elementach gier i zabaw – na zajęciach stosujemy ćwiczenia TPR (Total Physical Response), które są świetną okazją do powtórzenia i utrwalenia nowo zdobytej wiedzy.

Kursy dla młodzieży w wieku 11-15 lat

Celem zajęć z niemieckiego dla młodzieży w Profi-Lingua jest nie tylko nauka języka, ale również rozbudzanie wyobraźni oraz rozwijanie wrażliwości na inne kultury. W trakcie lekcji uczniowie ćwiczą podstawowe sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.

Wszyscy uczestnicy kursów j. niemieckiego (niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania) mogą brać udział w bezpłatnych, dodatkowych zajęciach, które organizujemy w naszej szkole. W cenę kursu wliczone są także indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym. Rodzicom z kolei zapewniamy dostęp do e-dziennika, w którym znajdują się informację dotyczące zrealizowanego materiału oraz postępów dziecka.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem