Czerwiec free Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Szczecinie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Strach, przerażenie, stres... Czy zdawaniu egzaminu maturalnego z języka niemieckiego zawsze muszą towarzyszyć negatywne emocje? NIE! Dołącz do grona Kursantów Profi-Lingua, uporządkuj swoją wiedzę, nadrób zaległości i zapomnij o uczuciu paniki. Z nami wszyscy zdają!

Przygotowanie do matury w Szczecinie

W szczecińskim oddziale Profi-Lingua organizujemy zajęcia przygotowujące Słuchaczy do matury z niemieckiego na poziomie podstawowym oraz do matury rozszerzonej. W trakcie kursu kładziemy równy nacisk na rozwój i doskonalenie podstawowych umiejętności językowych. Dzięki temu zarówno egzamin pisemny, jak i egzamin ustny, zdasz bez problemu! Mówienie, czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu –  u nas ćwiczysz wszystkie te sprawności!

Podczas lekcji korzystamy z arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich lat. Stanowią one dla lektorów podstawę do omówienia struktury, wymogów oraz typów zadań, które pojawiają się na maturze z języka niemieckiego. Program kursu opracowują członkowie komisji egzaminacyjnych. W naszej szkole możesz czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Tym bardziej, że prowadzą oni część zajęć dla maturzystów w Profi-Lingua! Uczestnicząc w naszym kursie, dowiesz się, które zagadnienia powinieneś powtórzyć przed egzaminem, oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas kontynuacji nauki w domu.

Dla uczestników kursów maturalnych z j. niemieckiego organizujemy także dwa pisemne egzaminy próbne w siedzibie szkoły, które pozwalają oswoić stres i poznać atmosferę towarzyszącą egzaminom właściwym, a także dokładny ich przebieg.

Pakiet Maturzysty w Profi-Lingua składa się z:

  • 76 lekcji 45-minutowych obowiązkowych języka niemieckiego,
  • dodatkowych zajęć konwersacyjnych dla zainteresowanych, 
  • warsztatów gramatycznych i fonetycznych,
  • indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym,
  • dostępu do zasobów biblioteki,
  • dostępu do platformy e-Akademia,

Uczestnicy kursów maturalnych w Profi-Lingua mogą także wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących, które organizujemy w naszej szkole w ramach oferty Drugi Język Gratis. 

Zapisz się jak najszybciej

W Profi-Lingua kursy maturalne rozpoczynają się w październiku. Jesteś zainteresowany? Zapisz się! FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą, omówimy szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na Ciebie!

Z nami zdanie matury z j. niemieckiego to bułka z masłem!

Zaufaj nam – z pomocą Profi-Lingua dasz radę!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem