Czerwiec free Szczegóły

Wakacyjny kurs niemieckiego w Szczecinie

Jeżeli nie chcesz tracić kontaktu z językiem niemieckim w okresie wakacyjnym, wybierz Profi-Lingua! Organizujemy letnie zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto prowadzimy kursy o różnym charakterze, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy!

Rok w miesiąc

W ofercie wakacyjnej Profi-Lingua mamy najnowszą propozycję – kurs „Rok w miesiąc”. Udział w nim jest równoznaczny z awansem na wyższy poziom języka niemieckiego. Zajęcia możesz rozpocząć w lipcu, w sierpniu lub we wrześniu. Będzie superintensywnie, ponieważ w ciągu zaledwie miesiąca przerobisz materiał, z którym inni zapoznają się przez cały rok szkolny, ale warto! Będzie także ciekawie, bo lekcje j. niemieckiego w Profi-Lingua prowadzą nauczyciele  z pasją!

Rok w 2 miesiące

W ofercie wakacyjnej Profi-Lingua mamy wyjątkową propozycję – kurs „Rok w 2 miesiące”. Udział w nim jest równoznaczny z awansem na wyższy poziom języka niemieckiego. Zajęcia możesz rozpocząć w lipcu bądź w sierpniu. Będzie intensywnie, ponieważ w ciągu zaledwie dwóch miesięcy przerobisz materiał, z którym inni zapoznają się przez cały rok szkolny, ale warto! Będzie także ciekawie, bo lekcje j. niemieckiego w Profi-Lingua prowadzą nauczyciele  z pasją!

Semestr w miesiąc

Jeżeli nie jesteś w stanie poświęcić dwóch miesięcy na intensywną naukę, serdecznie zapraszamy Cię na kurs j. niemieckiego „Semestr w miesiąc”. Możesz rozpocząć go w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu i są świetną propozycją dla osób, którym zależy na osiągnięciu imponujących efektów w bardzo krótkim czasie.

Kurs specjalistyczny

W wakacje w Profi-Lingua w Szczecinie organizujemy kursy specjalistyczne przeznaczone zwłaszcza dla tych osób, którym zależy na rozwijaniu kompetencji zawodowych. W naszej szkole możesz bowiem poznać zarówno język niemiecki biznesowy, jak i  język niemiecki medyczny. Wśród kursów specjalistycznych znajdują się także zajęcia dla osób wyjeżdżających zagranicę oraz zajęcia dla pracowników biurowych.

Indywidualne kursy j. niemieckiego

Chciałbyś uczyć się j. niemieckiego na własnych warunkach? Świetnym rozwiązaniem będzie zatem kurs indywidualny! Wybierając tę opcję, wybierasz możliwość wpływu na tematykę oraz harmonogram zajęć. W ramach kursu indywidualnego zapewnimy Ci również bezpłatny dojazd lektora we wskazaną lokalizację na terenie miasta.

Kurs konwersacyjny

Pracujesz i nie masz czasu na intensywny kurs j. niemieckiego w okresie wakacyjnym? W Profi-Lingua właśnie z myślą o Tobie opracowaliśmy kurs konwersacyjny, który trwa tylko trzy tygodnie (wtorki i piątki) i jest świetną okazją do wzbogacenia zasobu słownictwa! Zajęcia konwersacyjne polecamy również tym osobom, które chciałyby przełamać strach przed rozmową w j. niemieckim.

Zapisy na kursy wakacyjne

Wybierz z powyższego zestawienia formułę kursu j. niemieckiego, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, a następnie wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i omówimy wszystkie szczegóły oraz odpowiemy na ewentualne pytania. 

Nie czekaj dłużej! Spędź wakacje z Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem