Czerwiec free Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Szczecinie

W przypadku nauki języka obcego świetnie sprawdza się powiedzenie: „praktyka czyni mistrza”. Dlatego w Profi-Lingua przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy pakiet aż 112 lekcji niemieckiego. Korzystając w pełni z naszej oferty, możesz liczyć na szybkie efekty i komfortowe warunki! Poznaj szczegóły i wybierz Deutsch w Profi-Lingua w Szczecinie!

Zacznij mówić po niemiecku!

W naszej szkole, nauczając języka niemieckiego, posługujemy się metodą komunikatywną. Największy nacisk kładziemy zatem na umiejętność komunikacji werbalnej, ale pamiętamy również o konieczności rozwoju pozostałych sprawności językowych: rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. Podczas zajęć przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, które przygotowują Słuchaczy do porozumiewania się w języku niemieckim w okolicznościach prywatnych oraz zawodowych.

112 lekcji niemieckiego to nie wszystko!

W Profi-Lingua przygotowaliśmy dla wszystkich osób, które chcą w naszej szkole rozpocząć bądź kontynuować naukę j. niemieckiego, atrakcyjną ofertę, na którą składa się:

  • 112 lekcji obowiązkowych,
  • dodatkowe zajęcia konwersacyjne w grupach 5-osobowych,
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne,
  • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących („Drugi Język Gratis”),
  • możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem,
  • dostęp do e-Akademii, czyli platformy e-learningowej,
  • dostęp do zasobów biblioteki, która znajdują się w siedzibie szkoły.

Jesteś zainteresowany naszą propozycją? Chcesz rozpocząć naukę w Profi-Lingua w Szczecinie i wykorzystać w 100% Pakiet Kursanta? Zapisz się już dzisiaj na zajęcia! W tym celu rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka).

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy Ci przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania bądź termin rozmowy z lektorem, który ostatecznie zweryfikuje Twój stopień znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy!

Certyfikat z niemieckiego? Wybierz kurs egzaminacyjny!

W Profi-Lingua prowadzimy specjalne kursy niemieckiego dla osób, którym zależy na zdobyciu certyfikatu językowego. W ich ramach przygotowujemy bowiem uczestników do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates), które są bardziej rozpoznawalne w Europie niż egzaminy Instytu Goethego.

Słuchacze w trakcie trwania kursu zapoznają się ze wszystkimi rodzajami zadań oraz z samą strukturą oraz wymogami wymienionych egzaminów. Wykorzystujemy podczas lekcji autentyczne arkusze z poprzednich lat. Uczestnicy mogą liczyć ponadto na dodatkowe (i równocześnie bezpłatne) zajęcia TELC Club.

UWAGA: Osoby, które zapiszą się w Profi-Lingua na kurs egzaminacyjny, otrzymują od nas gwarancję zdania wybranego egzaminu!

Zacznij czerpać przyjemność z nauki języka niemieckiego!

Dołącz do grona Kursantów szczecińskiego oddziału Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem