Czerwiec free Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Szczecinie

Jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem czasu na naukę języka rosyjskiego, ale nie brakuje Wam równocześnie chęci i motywacji, zapraszamy serdecznie na kursy indywidualne w Profi-Lingua. W naszej szkole dostosowujemy terminy zajęć do harmonogramu obowiązków zawodowych oraz prywatnych Słuchacza, zapewniając komfortowe warunki oraz elastyczność!

Po pierwsze: program nauczania dobrany do potrzeb Kursanta

Kursy indywidualne j. rosyjskiego w Profi-Lingua to zajęcia szyte na miarę potrzeb oraz preferencji Słuchacza. Bierzemy pod uwagę wszelkie Jego sugestie, a następnie na ich podstawie przygotowujemy spersonalizowany program nauczania. Z tego względu tematyka indywidualnych kursów w Profi-Lingua jest bardzo różnorodna! Uczymy zarówno języka ogólnego, jak i języków specjalistycznych. Możemy dla Państwa zorganizować także kurs konwersacyjny j. rosyjskiego. Prowadzimy również szkolenia intensywne. We wszystkich przypadkach zapewniamy możliwość wyboru zagadnień! Przygotowujemy uczniów do komunikacji w j. rosyjskim w sytuacjach życia prywatnego i zawodowego.

Po drugie: zajęcia face to face

Indywidualny kurs j. rosyjskiego w Profi-Lingua składa się z szeregu zajęć face to face. Oznacza to, że w spotkaniach Słuchacza z lektorem nie biorą udziału osoby trzecie.
Nauczyciel całą swoją uwagę poświęca  jednemu uczniowi, co  znajduje odzwierciedlenie w wysokim poziomie motywacji, a zatem przekłada się na efektywność szkolenia językowego.
Zajęcia face to face dają także możliwość regulowania tempa nauczania oraz modyfikacji programu w trakcie trwania kursu.
Nie występuje presja grupy, więc zagadnienia, które sprawiają Słuchaczowi trudności, są omawiane dłużej i dokładniej.

Po trzecie: elastyczny harmonogram

Wychodząc naprzeciw wszystkim osobom zapracowanym, w ramach indywidualnych kursów j. rosyjskiego oferujemy elastyczny harmonogram zajęć. U nas decydują Państwo nie tylko o terminach lekcji, ale również o ich częstotliwości oraz liczbie. Długość i intensywność szkolenia leży w Waszych rękach! My z naszej strony zajmujemy się znalezieniem dyspozycyjnego lektora.

Nasza elastyczność przejawia się również w podejściu do kwestii lokalizacji kursu. Zapewniamy na terenie Szczecina bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia. W przypadku dostępnych sal oferujemy możliwość zorganizowania zajęć w siedzibie szkoły. Szczegóły dotyczące miejsca prosimy ustalać podczas zapisu na szkolenie.

Czas zakończyć poszukiwania korepetycji z rosyjskiego ...

... najwyższy poziom nauczania i profesjonalizm znajdą Państwo w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem