Czerwiec free Szczegóły

Wakacyjny kurs rosyjskiego w Szczecinie

Jeżeli nie chcesz tracić kontaktu z językiem rosyjskim w wakacje, wybierz Profi-Lingua! Organizujemy letnie zajęcia na wybranych poziomach zaawansowania. Ponadto prowadzimy kursy o różnym charakterze, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy!

Rok w 2 miesiące

W naszej ofercie wakacyjnej Profi-Lingua mamy wyjątkową propozycję – kurs „Rok w 2 miesiące”. Udział w nim jest równoznaczny z awansem na wyższy poziom języka rosyjskiego. Zajęcia możesz rozpocząć w lipcu bądź w sierpniu. Będzie intensywnie, ponieważ w ciągu zaledwie dwóch miesięcy przerobisz materiał, z którym inni zapoznają się przez cały rok szkolny, ale warto! Będzie także ciekawie, bo lekcje języka rosyjskiego w Profi-Lingua prowadzą nauczyciele  z pasją!

Semestr w miesiąc

Jeżeli nie jesteś w stanie poświęcić dwóch miesięcy na intensywną naukę, serdecznie zapraszamy Cię na kurs języka rosyjskiego „Semestr w miesiąc”. Możesz rozpocząć go w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu i są świetną propozycją dla osób, którym zależy na osiągnięciu imponujących efektów w bardzo krótkim czasie.

Indywidualne kursy języka rosyjskiego

Chciałbyś uczyć się języka rosyjskiego na własnych warunkach? Świetnym rozwiązaniem będzie zatem kurs indywidualny! Wybierając tę opcję, wybierasz możliwość wpływu na tematykę oraz harmonogram zajęć. W ramach kursu indywidualnego zapewnimy Ci również bezpłatny dojazd lektora we wskazaną lokalizację na terenie miasta.

Kurs konwersacyjny

Pracujesz i nie masz czasu na intensywny kurs języka rosyjskiego w okresie wakacyjnym? W Profi-Lingua właśnie z myślą o Tobie opracowaliśmy kurs konwersacyjny, który trwa tylko trzy tygodnie (wtorki i piątki) i jest świetną okazją do wzbogacenia zasobu słownictwa! Zajęcia konwersacyjne polecamy również tym osobom, które chciałyby przełamać strach przed rozmową w języku rosyjskim.

Zapisy na kursy wakacyjne

Wybierz z powyższego zestawienia formułę kursu języka rosyjskiego, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, a następnie wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i omówimy wszystkie szczegóły oraz odpowiemy na ewentualne pytania. 

Nie czekaj dłużej! Spędź wakacje z Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem