Czerwiec free Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Szczecinie

Współcześnie większość Polaków skłania się ku nauce języków zachodnioeuropejskich. Chciałbyś wyróżnić się na tym tle? Zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i móc pochwalić się znajomością rosyjskiego? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić Cię do szkoły w Profi-Lingua! Wybierając nas, wybierasz umiejętność płynnej komunikacji!

Rosyjski w Profi-Lingua – co nas wyróżnia?

  1. Sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.
  2. Duża liczba lekcji, w tym bezpłatnych zajęć dodatkowych, w których udział mogą brać wszyscy zainteresowani!
  3. Nacisk na komunikację werbalną –  dzięki naszym zajęciom rozmowa w j. rosyjskiego będzie dla Ciebie przyjemnością.
  4. Nauka żywego języka –  podczas kursu wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, telewizyjne oraz filmowe.
  5. Szeroki wachlarz terminów oraz zajęcia dla osób na wszystkich poziomach zaaansowania.

112 lekcji języka rosyjskiego w atrakcyjnej cenie!

W Profi-Lingua uczestnikom kursów j. rosyjskiego w Szczecinie oferujemy możliwość udziału w 112 lekcjach oraz na dodatkowych konwersacjach. Ponadto zapewniamy indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym oraz organizujemy warsztaty gramatyczne i fonetyczne. Słuchacze mają także prawo do korzystania ze zbiorów szkolnej biblioteki i mediateki językowej. 

 

Drugi Język Gratis!

Dołączając do grona naszych Słuchaczy, otrzymujesz możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”, czyli udziału w bezpłatnych zajęciach z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły zapytaj w sekretariacie!

Zainteresowany? Zapisz się!

Na kurs j. rosyjskiego w szczecińskim oddziale Profi-Lingua możesz zapisać się bez wychodzenia z domu. W tym celu wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą, odpowiedzą na ewentualne pytania, przedstawią szczegóły oferty, ale przede wszystkim zaproponują przydział do grupy zaawansowania. Czekaj na telefon!

UWAGA: Formularz oraz test mają charakter niezobowiązujący, niemniej ich uzupełnienie odbieramy jako sygnał Twojego zainteresowania ofertą Profi-Lingua.

Zależy Ci na szybkich efektach i komfortowych warunkach nauki?

Wybór może być jeden: szkoła Profi-Lingua, al. Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem