Czerwiec free Szczegóły

Wakacyjny kurs szwedzkiego w Szczecinie

Hitem ubiegłego lata w naszej szkole była nauka języka szwedzkiego. Duża grupa osób poświęciła lato na nadrobienie zaległości w nauce. Dlatego ponownie w tym roku w  Profi-Lingua w lipcu, sierpniu i wrześniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych na intensywne kursy szwedzkiego, w których udział zapewnia awans na wyższy poziom znajomości języka! Zapewniamy: pierwsze efekty zobaczysz już... po pierwszych zajęciach!

W naszej ofercie wakacyjnej w Szczecinie znajdują się kursy "Rok w miesiąc", „Rok w 2 miesiące”, kursy „Semestr w miesiąc”, szkolenia specjalistyczne oraz zajęcia konwersacyjne i indywidualne. Wybór należy do Ciebie!

KROK 1. Wybierz moduł kursu wakacyjnego w Profi-Lingua.

  1. Kurs „Rok w miesiąc” pozwala na opanowanie materiału jednego poziomu języka szwedzkiego podczas zajęć odbywających się regularnie w wybranym miesiącu wakacyjnym (w lipcu lub w sierpniu lub we wrześniu). Decydując się na ten kurs, nadrabiasz zatem cały rok szkolny!
  2. Kurs „Rok w 2 miesiące” pozwala na opanowanie materiału jednego poziomu języka szwedzkiego podczas zajęć odbywających się regularnie w dwóch wybranych miesiącach wakacyjnych (w lipcu i w sierpniu lub w sierpniu i wrześniu). Decydując się na ten kurs, nadrabiasz zatem cały rok szkolny!
  3. Kurs „Semestr w miesiąc” przeznaczony jest dla osób, które chcą w ciągu zaledwie 4 tygodni przyswoić materiał omawiany zazwyczaj podczas całego jednego semestru – z nami to możliwe! Zakończenie tego szkolenia umożliwia kontynuację nauki języka języka szwedzkiego na wyższym poziomie w nadchodzącym roku szkolnym. Zajęcia odbywają się w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu. 
  4. Kursy konwersacyjne trwają tylko trzy tygodnie i są organizowane dla Słuchaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. W trakcie zajęć będziesz miał okazję poznać nowe słownictwo i przełamać swoją barierę językową! 
  5. Kursy indywidualne to szkolenia językowe, których harmonogram i tematyka zależy wyłącznie od Twoich preferencji!  W Profi-Lingua sam możesz zatem ustalić terminy lekcji i wybrać interesujące Cię zagadnienia, a nasi lektorzy przygotują program odzwierciedlający Twoje oczekiwania! Zaletą tego typu kursów jest ich elastyczność oraz możliwość dopasowania tempa nauczania do predyspozycji językowych Słuchacza.
  6. Kursy specjalistyczne to zajęcia przeznaczone zwłaszcza dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe i poznać słownictwo związane np. z branżą medyczną czy finansową. Polecamy je także wszystkim, którzy planują wyjazd za granicę.  

KROK 2. Zapisz się na zajęcia!

Wypełnij  FORMULARZ (dla rozpoczynających naukę języka) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania bądź termin rozowy z lektorem w celu dalszej weryfikacji poziomu znajomości języka szwedzkiego.

UWAGA: Zarówno formularz, jak i test, mają charakter niezobowiązujący.Nie wahaj się i daj nam znać, że nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna!

Pamiętaj: Wybierając naukę w wakacje w Profi-Lingua, wybierasz nie tylko najwyższą jakość, ale najbardziej atrakcyjną cenę na rynku!

Czekamy na Ciebie w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 45/3.

Połącz przyjemne z pożytecznym – wybierz wakacje z Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem