OFERTOWA PETARDA! Szczegóły

Indywidualny kurs ukrainskiego w Szczecinie

Chcesz znaleźć czas na naukę języka ukraińskiego w natłoku codziennych obowiązków? Wystarczy wybrać indywidualny kurs w Profi-Lingua! Elastyczne terminy zajęć, możliwość wyboru zagadnień, wykwalifikowani lektorzy, dojazd nauczyciela do ucznia... Brzmi zachęcająco? Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Ukraiński indywidualnie? 5 powodów, dla których warto

  1. Indywidualny kurs w Profi-Lingua to zajęcia face to face – lektor poświęci Państwu całą swoją uwagę!
  2. W naszej szkole Słuchacz, który wybiera lekcje indywidualne, ma prawo wyboru konkretnych zagadnień.
  3. W przypadku tego typu kursów możliwe jest wprowadzenie słownictwa specjalistycznego.
  4. Na terenie Szczecina gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia.
  5. Harmonogram szkolenia zawsze ustalamy w porozumieniu z Kursantem.

Indywidualny program nauczania

Każda osoba, która decyduje się na indywidualny kurs języka ukraińskiego w Profi-Lingua w Szczecinie, może liczyć na spersonalizowany program nauczania. Opracowując go, uwzględniamy przede wszystkim potrzeby oraz oczekiwania Słuchacza. Pod uwagę bierzemy również Jego wiek oraz poziom zaawansowania.

Indywidualne kursy z j. francuskiego mogą różnić się nie tylko tematyką, ale także formułą zajęć. Prowadzimy szkolenia z języka ogólnego, a także z języków specjalistycznych (np. j. medycznego, technicznego czy biznesowego). W naszej ofercie znajdują się również kursy o charakterze konwersacyjnym oraz intensywnym (szczególnie polecane osobom, które planują wyjazd zagraniczny).

Program kursu może podlegać modyfikacji w trakcie trwania szkolenia, a tempo jego realizacji jest dostosowane do predyspozycji językowych Słuchacza.

Terminy zajęć z języka ukraińskiego

Kształt harmonogramu szkolenia indywidualnego zależy w dużej mierze od samego Kursanta. Pozostawiamy Państwu bowiem dowolność w wyborze terminów, a także częstotliwości oraz liczbie spotkań z lektorem. U nas Słuchacz uczy się wtedy, kiedy ma czas! Jego komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Kurs indywidualny – lokalizacja

Zajęcia z j. ukraińskiego odbywają się zazwyczaj w miejscu wyznaczonym przez Kursanta, zazwyczaj w naszej szkole bądź w firmie. Szczegóły dotyczące lokalizacji prosimy ustalać przed rozpoczęciem kursu z pracownikami sekretariatu.

Zapraszamy osoby ceniące komfort i indywidualne podejście do Kursanta!

Wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo profesjonalne korepetycje z ukraińskiego!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem