Czerwiec free Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Szczecinie

Czy w natłoku obowiązków prywatnych i zawodowych da się znaleźć czas na naukę j. włoskiego? W Profi-Lingua naszą odpowiedzią na to pytanie są kursy indywidualne, w przypadku których harmonogram szkolenia dostosowujemy do grafiku zajęć Słuchacza. Wspólnie z nim ustalamy również tematykę lekcji. Pierwszych efektów można spodziewać się już po zaledwie kilku spotkaniach z lektorem!

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w trybie indywidualnym?

  1. Kursant może samodzielnie wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie szkolenia.
  2. Słuchacz nie musi wychodzić z domu – zapewniamy bezpłatny dojazd lektora na terenie Szczecina!
  3. W trakcie opracowywania harmonogramu weźmiemy pod uwagę wszystkie sugestie Klienta.
  4. Kurs indywidualny można rozpocząć w dowolnie wybranym terminie.

Zajęcia face to face

W przypadku kursów indywidualnych języka włoskiego mamy do czynienia z zajęciami face to face. W spotkaniach Słuchacza z lektorem nie uczestniczą zatem osoby trzecie. Taka sytuacja sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych, w tym strachu przed rozmową w obcym języku. Umożliwia również dostosowanie toku nauczania do możliwości oraz potrzeb Kursanta.

Ze względu na elastyczny harmonogram kursów indywidualnych wprowadzaniu i omawianiu nowych zagadnień nie towarzyszy pośpiech. Zajęcia przebiegają w komfortowych dla Słuchacza warunkach, co przekłada się na wysoki poziom Jego motywacji oraz na satysfakcjonujące obie strony efekty.

Tematyka kursu j. włoskiego

Kursant, który wybiera zajęcia indywidualne, ma realny wpływ na ich tematykę. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie naszych Słuchaczy i wspólnie ustalamy program szkolenia. Dbamy o to, aby lekcje były interesujące dla ucznia, dlatego zatrudniamy w Profi-Lingua wykwalifikowanych nauczycieli, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Organizujemy kursy indywidualne j. włoskiego o różnym charakterze: kursy ogólne, kursy specjalistyczne oraz kursy konwersacyjne. Wybór odpowiedniej formuły pozostawiamy w rękach Słuchacza.

Włoski indywidualnie – kiedy i gdzie?

Uczestnicy zajęć indywidualnych w Profi-Lingua mają możliwość zadecydowania zarówno o terminach, jak i o częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbędą się w ramach kursu. Sprawami organizacyjnymi związanymi z harmonogramem zajmują się natomiast pracownicy naszej szkoły.

Zajęcia odbywają się zazwyczaj w mieszkaniach prywatnych bądź w przedsiębiorstwach. Możemy jednak zaoferować także organizacje spotkań z lektorem w placówce naszej szkoły przy al. Wojska Polskiego 45/3 w Szczecinie. Wszelkie uwagi odnośnie lokalizacji prosimy kierować do Biura Obsługi Klienta.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Czekamy na Państwa!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem