Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs dla dzieci angielskiego w Tarnowie

Chciałbyś zainwestować w przyszłość swoje dziecka? Wybierz kurs języka angielskiego w Profi-Lingua w Tarnowie! Najmłodszym uczniom zapewniamy w naszej szkole nie tylko satysfakcjonujące efekty, ale przede wszystkim przyjazną atmosferę i świetną zabawę!

W Tarnowie prowadzimy zajęcia z j. angielskiego dla kilku grup wiekowych na różnym poziomie zaawansowania. Uczymy zarówno przedszkolaków, jak i gimnazjalistów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszą opcję dla swojej pociechy!

Kurs Pierwsze Kroki

Kurs Pierwsze Kroki przeznaczony jest dla dzieci od 3. do 6. roku życia. Uczestnicy podczas zajęć rozwijają nie tylko zdolności językowe, ale także inne umiejętności m.in. muzyczne oraz manualne. Lekcje składają się z piosenek, historyjek, gier oraz wspólnych zabaw. Dzieci w dużej mierze nieświadomie uczą się nowych słówek i zwrotów w j. angielskim

Kurs Mali Odkrywcy

Kurs Mali Odkrywce przeznaczony jest dla dzieci od 7. do 9. roku życia. W tracie zajęć omawiane są zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Stałym elementem lekcji są ćwiczenia ruchowe, podczas których uczniowie powtarzają materiał językowy. Tematyka kursu w dużej mierze zależy od zainteresowań samych uczestników.

Kurs Świat po angielsku

Kurs Świat po angielsku to zajęcia dla dzieci od 10. do 14. roku życia. Ich celem jest nie tylko rozwój poszczególnych sprawności językowych (mówienia, czytana, pisania czy rozumienia ze słuchu), ale także rozbudzenie zainteresowań i wrażliwości młodych słuchaczy. W trakcie kursu dzieci mają okazję przygotowywać samodzielne referaty dotyczące wybranych zagadnień.

Kurs j. angielskiego dla gimnazjalistów

W Profi-Lingua w Tarnowie czekamy także na wszystkich gimnazjalistów. Kurs, który opracowaliśmy z myślą o nich, składa się ze 112 lekcji w roku i odbywa się na pięciu poziomach zaawansowania. Od poziomu B1 zapewniamy zajęcia z native speakerem.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

W naszej szkole w Tarnowie dla uczniów 3-ej klasy gimnazjum organizujemy specjalne kursy przygotowujące do zdawania egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego. Mają one charakter intensywny i składają się z 76 lekcji 45-minutowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (w piątki bądź w soboty). Program nauczania jest zgodny z wymogami i standardami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem