Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Tarnowie

Obecnie znajomość języka angielskiego nie jest już opcjonalna – to niemal konieczność, zwłaszcza na rynku pracy. Z pytaniem „Do you speak English?” spotykamy się wielokrotnie w sytuacjach zawodowych, a szczególnie podczas rozmów rekrutacyjnych.

Wychodząc naprzeciw osobom, które dysponują ograniczoną liczbą wolnego czasu, ale jednocześnie chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, stworzyliśmy coś specjalnego – indywidualny kurs angielskiego w Tarnowie.

Korepetycje czy kurs j. angielskiego?

Prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę lektorów, indywidualne zajęcia z j. angielskiego, stanowią idealne połączenie tradycyjnych korepetycji z kursem językowym. Tematykę lekcji dopasowujemy bowiem w stu procentach do potrzeb Klienta.

Uczymy zarówno języka ogólnego, jak i wprowadzamy słownictwo specjalistyczne. Gwarantujemy elastyczność w planowaniu harmonogramu kursu, co pozwala na naukę na komfortowych zasadach. Równocześnie dbamy o to, aby spotkania ucznia z lektorem odbywały się regularnie. Owa regularność przekłada się na szybkie efekty i obopólną satysfakcję. 

Dlaczego warto wybrać kursy indywidualne?

  • są to zajęcia face to face z indywidualnym programem nauczania
  • terminy lekcji są dostosowane do dyspozycyjności Kursanta
  • tematyka kursu indywidualnego zależy od potrzeb i preferencji Słuchacza. Mogą Państwo wybrać kurs o tematyce biznesowej, medycznej, prawniczej lub innej. 
  • w trakcie zajęć indywidualnych, cała uwaga i czas lektora są przeznaczone wyłącznie dla jednego Kursanta, co sprzyja efektywności nauki i wzmacnia motywację.

Lektor języka angielskiego czy mentor?

Lektorzy z tarnowskiej filii Profi-Lingua, poza przekazywaniem wiedzy, odgrywają także istotną rolę motywacyjną, starając się wyrobić u swoich Słuchaczy nawyk ciągłego doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim. W przypadku kursów indywidualnych nauczyciel staje się zatem swego rodzaju mentorem, który odkrywa potencjał ucznia, co z kolei gwarantuje realizację zamierzonego celu. 

Gdzie odbędzie się mój kurs j. angielskiego?

W przypadku dostępności sal wykładowych, możemy zaproponować Państwu zajęcia z j. angielskiego w naszej siedzibie przy ul. Rybnej 5 w Tarnowie. Istnieje również możliwość dojazdu lektora we wskazane przez Kursanta miejsce. Wszystkie szczegóły ustalane są z Osobą koordynującą kursy indywidualne w Profi-Lingua.

Uwaga: Na terenie Tarnowa dojazd nauczyciela do ucznia jest wliczony w cenę kursu!

Kiedy można rozpocząć naukę?

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego można rozpocząć w dowolnym terminie. Ze względu na charakter kursu, Państwa dyspozycyjność zostaje uwzględniona w 100%. Przesyłając zapytanie ofertowe dotyczące indywidualnych lekcji z j. angielskiego, prosimy o podanie szczegółów dotyczących preferowanych godzin zajęć, częstotliwości i poziomu znajomości języka. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem