Wakacje 2017 Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Tarnowie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Chciałbyś podejść do matury z j. angielskiego na luzie, bez zbędnego stresu i ataku paniki? Wybierz przygotowanie do egzaminu w Profi-Lingua! Z nami wszyscy zdają!

Matura z j. angielskiego w Tarnowie

W naszej szkole przygotowujemy Kursantów do zdawania matury z j. angielskiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym. Podczas opracowywania programu kształcenia bierzemy pod uwagę obie części egzaminu: część ustną oraz część pisemną. W trakcie zajęć będziesz zatem pracował nad speakingiem, writingiem, readingiem oraz listeningiem.

Pomożemy Ci powtórzyć zagadnienia z zakresu gramatyki j. angielskiego oraz wzbogacić słownictwo. Wybierając kurs maturalny w naszej szkole, wybierasz uporządkowanie dotychczasowej wiedzy oraz możliwość nadrobienia zaległości, a także rozwój umiejętności praktycznych.

W trakcie kursu korzystamy z autentycznych materiałów egzaminacyjnych z poprzednich lat. Część zajęć prowadzą nauczyciele, którzy zasiadają w komisjach maturalnych. W Profi-Lingua organizujemy również dwie matury próbne.

Pakiet Maturzysty w Tarnowie

  • 76 lekcji 45-minutowych
  • dodatkowe konwersacje w cenie kursu
  • możliwość udziału w warsztatach językowych (fonetycznych i gramatycznych)
  • dwa pisemne egzaminy próbne
  • konsultacje z lektorem prowadzącym dla osób zainteresowanych
  • dostęp do biblioteki i mediateki językowej
  • dostęp do e-Akademii (możliwość nauki przez internet)

Maturzysto, zapisz się !

Nie wahaj się i jak najszybciej rozpocznij z nami przygotowania do matury z j. angielskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą szkoły Profi-Lingua, wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły Twojego udziału w kursie maturalnym.

Tylko w Profi-Lingua w Tarnowie otrzymasz gwarancję zdania matury z angielskiego!

Wierzymy w Ciebie i Twój wysoki wynik!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem