Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Tarnowie

Rozmowa kwalifikacyjna, wyjazd za granicę, pozyskiwanie klientów z innych krajów – to tylko trzy sytuacje, w których znajomość angielskiego może okazać się niezbędna. Chciałbyś uniknąć językowej wpadki i przełamać barierę komunikacyjną? Postaw na kurs w Profi-Lingua w Tarnowie! Wybierając naszą szkołę, wybierasz największą liczbę lekcji, pakiet zajęć dodatkowych i imponujące efekty w krótkim czasie!

Znajomość angielskiego to umiejętność komunikacji!

W naszej szkole wychodzimy z założenia, że znajomość j. angielskiego to nie tylko wiedza na temat zasad gramatycznych, ale przede wszystkim umiejętność płynnej komunikacji. Dlatego w trakcie zajęć w Profi-Lingua będziesz ćwiczył i rozwijał wszystkie podstawowe zdolności językowe: listening, speaking, writing i reading. Otrzymasz także od nas na wstępie pakiet dodatkowych konwersacji, które pomogą Ci przełamać strach przed rozmową w j. angielskim.

Pakiet Kursanta w Profi-Lingua w Tarnowie

  • do 76 lekcji 45-minutowych w semestrze (w tym 20 nieobowiązkowych zajęć z konwersacji)
  • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym dla osób chętnych
  • warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne)
  • dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki
  • karta Profi-Lingua Prestige Club
  • dostęp do platformy e-Akademia oraz e-sekretariatu
  • zajęcia z drugiego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS!

Kurs egzaminacyjny z j. angielskiego

W ofercie językowej szkoły Profi-Lingua w Tarnowie znajdują się także kursy egzaminacyjne. Zapraszamy do udziału w zajęciach wszystkie osoby, które planują zdawać egzaminy: Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry).

U nas poznasz wszystkie typy zadań, strukturę oraz wymogi wymienionych egzaminów. W trakcie lekcji będziesz ćwiczył swoje umiejętności językowe na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. Otrzymasz również gwarancję zdania!

Marzysz o certyfikacie? Wybierając Profi-Lingua, osiągniesz swój cel!

Jak zapisać się na kurs z j. angielskiego?

Chciałbyś dołączyć do grona naszych Kursantów? Wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz zaproponują Ci przydział do grupy zaawansowania.

Nie wahaj się dłużej! Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia! See You!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem