Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Tarnowie

Język francuski został uznany językiem urzędowym w 30 (!) państwach. Biorąc pod uwagę ten fakt, warto zastanowić się nad możliwością szkolenia swoich zdolności językowych. Indywidualny kurs języka francuskiego to inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci. 

Z francuskim face to face

Kursy indywidualne języka francuskiego to inaczej zajęcia face to face. Polegają one na regularnych spotkaniach Słuchacza z lektorem. Skojarzenie z tradycyjnymi korepetycjami, jest w tym przypadku jak najbardziej trafne.

Owa regularność oraz indywidualne podejście, sprzyjają osiąganiu szybkich postępów w nauce języka francuskiego. Lektor dostosowuje program nauczania do poziomu i możliwości językowych konkretnego Kursanta. Uwzględnia przy tym cele, jakie stawia sobie uczeń, oraz jego sugestie dotyczące treści programowych. To czyni kurs języka francuskiego interesującym i motywuje Słuchacza do dalszej nauki. 

Jak wspomniano wyżej, lektor, skupiając całą swoją uwagę na jednym Kursancie, jest w stanie na bieżąco modyfikować program i tempo nauczania języka francuskiego. Zagadnieniom, które sprawiają Słuchaczowi większy problem, nauczyciel poświęca więcej czasu. Wszystkie te kwestie sprawiają, że kursy indywidualne cieszą się coraz większą popularnością w Tarnowie. 

Indywidualny kurs języka francuskiego w Tarnowie

Korepetycje z języka francuskiego odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Kursanta lub też w siedzibie naszej szkoły w samym centrum Tarnowie. Przy opracowywaniu harmonogramu zajęć z j.francuskiego, bierzemy pod uwagę terminy zaproponowane przez ucznia. Naukę języka francuskiego w tarnowskim oddziale Profi-Lingua można rozpocząć w każdym momencie, niezależnie od poziomu znajomości języka, który Państwo w danym momencie prezentują.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem