Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Tarnowie

Parlez-vous français? – z pytaniem „czy mówisz po francusku” możesz spotkać się w niemal każdym zakatku świata. Chciałbyś odpowiedzieć z uśmiechem na ustach „Oui”? Zapisz się na kurs w Profi-Lingua, a swobodna rozmowa nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu!

Nieważne, jaki poziom zaawansowania reprezentujesz – zapraszamy do naszej szkoły w Tarnowie wszystkich, którzy chcą poznać j. francuski od podszewki!

Dowiedz się dlaczego warto, a następnie wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły Twojego udziału w kursie!

Francuski w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  1. Stawiamy na umiejętności praktyczne – z nami będziesz aktywnie rozwijał wszystkie sprawności językowe: czytanie, mówienie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.
  2. Korzystamy nie tylko z najlepszych podręczników, ale także z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych – w Profi-Lingua poznasz żywy język!
  3. Oferujemy szeroki wachlarz terminów lekcji – z naszej propozycji kursu j. francuskiego mogą skorzystać osoby zapracowane.
  4. Gwarantujemy największy pakiet zajęć obowiązkowych i dodatkowych w mieście oraz narzędzia, które umożliwiają kontynuowanie nauki w domu!

Pakiet Kursanta w Tarnowie

Kurs j. francuskiego w Profi-Lingua w Tarnowie obejmuje aż 76 lekcji 45-minutowych w semestrze (56 + 20 nieobowiązkowych zajęć z konwersacji). Każdy uczestnik może także brać udział w bezpłatnych warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w naszej szkole.

W Pakiecie Kursanta znajdują się również: indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki, login do platformy e-learningowej e-Akademia oraz dostęp do e-sekretariatu.

Drugi Język Gratis

Wybierając kurs j. francuskiego w naszej szkole, możesz zapisać się na dodatkowe zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących... gratis! O szczegóły oferty zapytaj w sekretariacie.

Zdaj egzamin z Profi-Lingua!

Marzysz o certyfikacie językowym? Pomożemy Ci go zdobyć! W Profi-Lingua w Tarnowie przygotowujemy uczestników kursów egzaminacyjnych do zdawania egzaminów DELF, TFi oraz TELC (The European Language Certificates) z j. francuskiego.

Zapisując się na nasze zajęcia, możesz mieć pewność, że poznasz strukturę, wymogi oraz typy zadań, które pojawiają się w ramach wymienionych powyżej egzaminów. Pomożemy Ci utrwalić wiedzę dotyczącą zasad gramatycznych, wzbogacić zasób słownictwa oraz nadrobić ewentualne zaległości.

Zapraszamy do wspólnej nauki j. francuskiego w komfortowych warunkach!

Lepszej oferty językowej w Tarnowie nie znajdziesz!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem