Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Tarnowie

Buenos dias! Buenas tardes! Buenas noches! Niezależnie od pory dnia, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą indywidualnego kursu j. hiszpańskiego w Profi-Lingua w Tarnowie.

Jak wygląda kurs indywidualny w naszej szkole?

Wybierając indywidualny kurs j. hiszpańskiego w  Profi-Lingua, decydują się Państwo na udział w zajęciach face to face. Kameralna atmosfera i bezpośrednia relacja nauczyciel-uczeń pozwala na szybkie i skuteczne przełamanie bariery komunikacyjnej. Z tego względu kursy indywidualne polecamy wszystkim, którzy odczuwają strach przed rozmową w obcym języku.

Ponadto zajęcia face to face umożliwiają dopasowanie programu oraz tempa nauczania do potrzeb i oczekiwań Kursanta. Wprowadzaniu i omawianiu nowych zagadnień nie towarzyszy pośpiech, a trudniejszym tematom lektor poświęca więcej czasu. Słuchacz nie odczuwa presji ze strony grupy, gdyż spotyka się z nauczycielem „sam na sam”.

Harmonogram kursu  j. hiszpańskiego

Indywidualny kurs j. hiszpańskiego mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili. W tym przypadku bowiem prowadzimy rekrutację ciągłą i czekamy na nowych Słuchaczy przez cały rok, także w wakacje.

W rękach Kursanta pozostawiamy w dużym stopniu decyzje dotyczące terminów, częstotliwości ora liczby lekcji z j. hiszpańskiego. Pracownicy Profi-Lingua zajmują się natomiast kwestiami stricte organizacyjnymi m.in. poszukiwaniem dostępnego w wybranym czasie nauczyciela.

Zajęcia face to face organizujemy w mieszkaniach bądź w firmach naszych Kursantów. Istnieje równie możliwość spotkań z lektorem w siedzibie naszej szkoły w Tarnowie przy ul. Rybnej 5. W przypadku lokalizacji innych niż placówka Profi-Lingua gwarantujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia na terenie miasta.

Czekamy na Państwa! Do zobaczenia! Hasta La Vista!

Zapraszamy osoby na wszystkich poziomach zaawansowania!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem