Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Tarnowie

Jesteś tutaj, czyli szukasz kursu j. hiszpańskiego. Na co zwracasz szczególną uwagę? Interesuje Cię wysoka liczba lekcji? A może zależy Ci na możliwości udziału w zajęciach dodatkowych? Chciałbyś, aby uczył Cię sprawdzony lektor j. hiszpańskiego, dla którego nauczanie innych to pasja? Czekamy na Ciebie w Profi-Lingua w Tarnowie!

Hiszpański w Profi-Lingua? 5 powodów, dla których naprawdę warto!

  1. Twoje zajęcia będą prowadzić profesjonalni i sprawdzeni lektorzy j. hiszpańskiego.
  2. Zapewnimy Ci szeroki wybór terminów lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania.
  3. Nasza szkoła mieści się w centrum Tarnowa, więc nie będziesz musiał martwić się o dojazd.
  4. Posługujemy się metodą komunikatywną – w Profi-Lingua nauczysz się płynnie mówić po hiszpańsku!
  5. Stawiamy na rozwój umiejętności praktycznych i naukę żywego języka.

Do 76 lekcji j. hiszpańskiego w semestrze

Będąc uczestnikiem kursu j. hiszpańskiego w Profi-Lingua w Tarnowie otrzymujesz: pakiet 76 lekcji 45-minutowych w semestrze (w tym 20 dodatkowych zajęć z konwersacji), możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki oraz mediateki językowej, dostęp do platformy e-Akademia oraz e-sekretaratu.

Płacisz za jeden, uczysz się dwóch!

Tylko w Profi-Lingua, wybierając kurs j. hiszpańskiego dla grup, możesz zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących!  O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie.

Zdaj z nami egzamin z hiszpańskiego!

Jesteś zainteresowany/-a zdawaniem egzaminów organizowanych przez Instytut Cervantesa albo TELC (The European Language Certificates) z j. hiszpańskiego? U nas poznasz ich wymogi, strukturę oraz wszystkie typy zadań. Pomożemy Ci uporządkować wcześniej zdobytą wiedzę, nadrobić zaległości oraz wzbogacić zasób słownictwa. Będziesz ćwiczył swoje umiejętności językowe na autentycznych materiałach z poprzednich lat.

Wybierz kurs egzaminacyjny w Profi-Lingua i zainwestuj w kompleksowe przygotowanie!

Zapisy na hiszpański w Tarnowie

Chciałbyś dołączyć do grona naszych Słuchaczy w Tarnowie? To takie proste! Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy szkoły Profi-Lingua skontaktują się z Tobą i ustalą szczegóły dotyczące Twojego udziału w kursie j. hiszpańskiego.

Nie wahaj się dłużej! Do zobaczenia! Hasta la vista!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem