Wakacje 2017 Szczegóły

Kurs dla dzieci niemieckiego w Tarnowie

Naukę j. niemieckiego możemy rozpocząć w każdym wieku, ale im wcześniej, tym lepiej! Dlatego w ofercie szkoły Profi-Lingua nie mogło zabraknąć kursów dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy kilka różnych propozycji... Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka i zainwestuj w jego rozwój! To się opłaca!

Niemiecki dla przedszkolaków, czyli dzieci od 3. do 6. roku życia

Ten rodzaj kursu nosi nazwę „Pierwsze Kroki”. Stanowi idealne połączenie nauki j. niemieckiego z zabawą. W trakcie zajęć dzieci rozwijają różnorodne umiejętności m.in. aktorskie oraz muzyczne. Poznają nowe słówka i zwroty podczas wspólnego śpiewania piosenek oraz udziału w organizowanych grach.  Lekcje organizowane są w specjalnie przystosowanych salach. Kurs prowadzony jest na trzech poziomach zaawansowania.

Niemiecki dla dzieci w wieku 7-9 lat

Kurs dla dzieci w wieku 7-9 lat zatytułowaliśmy „Mali Odkrywcy”. Podczas zajęć wprowadzane są bowiem zagadnienia z różnych dziedzin nauki (np. z przyrody, matematyki). W ten sposób uczestnicy uczą się opisywać świat w j. niemieckim. W trakcie lekcji organizowane są także wesołe zabawy ruchowe. Kurs prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania.

Świat po niemiecku dla dzieci od 10. do 14. roku życia

W trakcie kursu „Świat po niemiecku” dzieci rozwijają wszystkie sprawności językowe. Celem zajęć jest jednak nie tylko przekazanie wiedzy na temat j. niemieckiego, ale także rozbudzenie wyobraźni i wrażliwości młodych słuchaczy. Nauczyciele kładą nacisk na naukę czytania i pisania. Uczestnicy kursu opracowują samodzielnie krótkie referaty w j. niemieckim.

Skończyłeś 15 lat? Zapoznaj się z naszą ofertą kursów ogólnych, egzaminacyjnych i indywidualnych!

Czekamy na Ciebie w Tarnowie przy ul. Rybnej 5.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem