Wakacje 2017 Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Tarnowie

Indywidualne kursy j. niemieckiego to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które ze względu na napięty grafik nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Jeżeli cenią sobie Państwo komfortowe warunki, zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą.

Harmonogram kursu

„Nie mam czasu”? W szkole Profi-Lingua nie mogą się Państwo zasłaniać dłużej napiętym grafikiem i nawałem obowiązków. Osoby, które wybierają indywidualne kursy j. niemieckiego, mają bowiem prawo wyboru terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Nasi Słuchacze uczą się, kiedy chcą. Dosłownie!

Przygoda z j. niemieckim od zaraz!

W przypadku indywidualnych kursów j. niemieckiego podział na semestry nie znajduje zastosowania. Mogą Państwo zapisać się na zajęcia w każdej chwili! Prowadzimy rekrutację ciągłą przez cały rok (także w okresie wakacyjnym). Organizacja pierwszej lekcji zajmuje nam zaledwie kilka dni.

Zajęcia face to face

Indywidualny kurs j. niemieckiego składa się z zajęć face to face. Lektor poświęca zatem uczniowi 100% swojej uwagi, a tematyka oraz tempa nauczania jest dopasowywane do jego możliwości językowych. Wprowadzaniu nowych zagadnień nie towarzyszy pośpiech – Kursant sam decyduje, ile czasu chce poświęcić omawianiu danej partii materiału. Naszych Słuchaczy przygotowujemy do komunikacji w j. niemieckim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i w środowisku pracy. Każdy uczestnik zajęć indywidualnych otrzymuje program nauczania dopasowany do jego potrzeb oraz preferencji.

Miejsce spotkań z nauczycielem

Miejsce spotkań Kursanta z lektorem ustalamy przed pierwszymi zajęciami. Zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia na terenie Tarnowa. Możemy zorganizować dla Państwa lekcje w Waszym domu, w siedzibie firmy bądź w placówce szkoły Profi-Lingua przy ul. Rybnej 5 w centrum miasta.

Wybierz komfortowe warunki i elastyczny harmonogram!

Wybierz profesjonalne korepetycje z j. niemieckiego w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem